Skoči na vsebino

Karting SloRacing - Raceland Krško [2008]


JeZn

Recommended Posts

  • Odgovori 212
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U bistvu se Franko meni z Domnom ja :), ker se ona dva poznata...

Äe je Iztok pol bo poĹĄtimal sm 100%.....ahh sm da ga Ĺžgemoo, bom mel ĹĄe mini dol,Äe bo mel kdo veselje probat mal bolj strupeno stvar :lol::twisted:

Link to post
U bistvu se Franko meni z Domnom ja :), ker se ona dva poznata...

Če je Iztok pol bo poštimal sm 100%.....ahh sm da ga žgemoo, bom mel še mini dol,če bo mel kdo veselje probat mal bolj strupeno stvar :lol::twisted:

Točno tako Frankotov Iztok :) Sva kolega in se mi je zdelo brez veze da jst sam neki rihtam, če pa lahko Franko uredi :D Zato so kolegi, da si pomagamo.

Link to post

1.) mAxL

2.) McBajs

3.) VolariÄ

4.) BaÄnar

5.) Killer_B

6.) JeZn

7.) Speedboy

8.) Ale

9.) denzy

10.) Ĺžare

11.) play

12.) B_U_R_I

13.) N. Ĺ trovs

14.) J. Ĺ trovs

Da ne boste sami pistaĹĄi... je treba, da ĹĄe kak relist pride, da ne bo prevelke monotonosti :wink:

Link to post

Uf, zdj se nas je pa kr neki nabralo. Torej datum bi bil 4.5.? To je nedelja, predvidevam.

No, js bom priĹĄel s svojim avtom. Grem pa iz Trebnjega. Za nazaj pa lahk tut koga do LJ zategnem, ker grem vsako nedeljo v LJ.

Link to post

ToÄno tako Frankotov Iztok :) Sva kolega in se mi je zdelo brez veze da jst sam neki rihtam, Äe pa lahko Franko uredi :D Zato so kolegi, da si pomagamo.

Sej Iztoka pa tut jaz poznam. Sva v istem klubu AK Lamko 8)

Link to post

1.) mAxL

2.) McBajs

3.) Volarič

4.) Bačnar

5.) Killer_B

6.) JeZn

7.) Speedboy

8.) Ale

9.) denzy

10.) žare

11.) play

12.) B_U_R_I

13.) N. Štrovs

14.) J. Štrovs

15.)Pridem Very Happy

16.)Goran Obid in Damjan Jeram

Link to post

1.) mAxL

2.) McBajs

3.) Volarič

4.) Bačnar

5.) Killer_B

6.) JeZn

7.) Speedboy

8.) Ale

9.) denzy

10.) žare

11.) play

12.) B_U_R_I

13.) N. Štrovs

14.) J. Štrovs

15.)Joco

16.)Goran Obid

17.)Damjan Jeram

18.)

19.)

20.)

21.)

22.)

23.)

24.)

Zadeva se do odvijala 4.5. 2008 na kartodromu Raceland v Krškem. Med 14:00 in 16:00 uro. Briefing je ob 13:15 in je obvezen! Imamo že rezervirano :wink:

Če ima kdo lasten kart al pa minimoto in bi ga bil pripravljen delit z nami WOSLI, se pa lahko dobimo še prej in malo probamo stezo...

Link to post

11.05.2007 MM-02 LjubeÄna pri Celju AMD Orjaki (ta datum jaz ne morm Ĺžal,sej ne bo ne??)

uff nas kr bo hudo.....to bo Ĺžganje...

(Äe bi mel pa volje malo, pa vzamemo sabo en pc+en lcd+g25 pa ĹĄe dol eno vĹžgemo,ker itak Äe se dobimo se lahko Ĺže kr popreje, mamo en lep dan, se mal zapeljemo z karti,Äe bo kdo hotel ĹĄe mini moto,eno wtcc v Ĺživo vĹžgemo...haa)ohmy.gif:o

Link to post

(Äe bi mel pa volje malo, pa vzamemo sabo en pc+en lcd+g25 pa ĹĄe dol eno vĹžgemo,ker itak Äe se dobimo se lahko Ĺže kr popreje, mamo en lep dan, se mal zapeljemo z karti,Äe bo kdo hotel ĹĄe mini moto,eno wtcc v Ĺživo vĹžgemo...haa)ohmy.gif:o

ker tole bi bil pa Iztok zelo vesel, to dobr vem!!! 8)

Link to post
Äe si ti prpravljen za promocijo svoje firme kej elektronike dol prnest - KOMOT.

ja komot!!! sm da ne boste pol name jezni,ker men mal mal grafika ĹĄteka!!

Link to post

1.) mAxL

2.) McBajs

3.) VolariÄ

4.) BaÄnar

5.) Killer_B

6.) JeZn

7.) Speedboy

8.) Ale

9.) denzy

10.) Ĺžare

11.) play

12.) B_U_R_I

13.) N. Ĺ trovs

14.) J. Ĺ trovs

15.) Joco

16.) Goran Obid

17.) Damjan Jeram

18.) KruhM

19.) UroĹĄ

20.) Gal

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...