Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Incident se je zgodil pred začetkom Q1. Seveda sem imel pit limiter vklopljen pač šlo je za trenutek nepozornosti, nekaj takega kot Hamilton 2008 v Kanadi. [Joj] Potem pa samo esc in nazaj na stezo. :wink:

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Sicer pa pritožb ni bilo! Bi pa opozoril, da nekateri bolj upoštevate modro zastavo (tokrat Kunčič in Bračič).

Tu bi jaz enako dodal kot Bračič, prvo sem jih lepo spustil naprej, ker sem imel sveže pnevmatike sem lahko hitrej vozil. Tako, da je ta z zastavo bolj tako.

Link to post

Modra zastava je pač modra zastava, nič novega tukaj za pogruntat.

Če je normalna možnost (voznik vozi sam in ne tekmuje direktno z nekom za mesto), te verjetno lahko spusti naprej, da prideš nazaj v isti krog in je to v bistvu najbolje za oba, definitivno pa kjer se borita dva za mesto nima zaostankar kaj iskati zraven!! Žal si potem obsojen na vožnjo za obema in to z razdaljo, ne da se v vsakem ovinku zapikuješ v rit in te more še pazit.

Link to post

Ja in morem rečt Kunčič, da si me kar pošteno oviral v boju z Vodičarjem, ko si vozu med nama. Potem sem mogu še tebe gledat da te ne ruknem in si me tudi enkrat prehitel za las. Ne vem, to res ni potrebno če si zadaj za krog in daleč pred tabo nobenga. Lep primer je Resman, ki se je lepo umaknil, čeprav je bil v boju s tabo Kunčič.

Sicer se hvala bogu ni nič zgodilo.

V prihodnje vseeno apeliram na neko mero občutka za te zadeve.

Link to post

Sej se vm je čist utrgal jaz sm včer ponovno probal na praznga pa niii šans. Če nardim perfekten krog lahko furam 1.26.5xx pa tud, če mam radiator na 1 pa boost na 1.

Link to post

Jaz mam 1:26.0xx, setup imam dovolj dobrega da bi šlo na 24ko. Problem tiči v tem, da enemu bolj paše kot drugim, jaz se s F1ORL in Avstralijo sploh ne znajdem, čeprav je Avstralija ena izmed mojih najlubših prog in sem bil tam vedno hiter.

Link to post

Za hiter čas v avstraliji s tem modom potrebuješ zelo odziven avto, ki pa je sicer težko vozen in meni sploh ne leži. Sej za en hiter krog je neki za skup spacat, samo za razdajo dirke je pa zgodba povsem druga, kjer raje stavim na zanesljivost in si naredim malo bolj "v izi" nastavitve.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...