Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jaz sem nekaj stvari pregledal, žal pa mi je to ušlo. Tudi teško je pričakovat, da bo vsak sodnik vse pregledal sam, tako da kot sem rekel že pred dirko, dajte prijavljat zadeve da bo pošteno.

Link to post

Kazni - VN Bahrajna 2011

Jan Vodičar - Pribitek 10ih sekund h končnemu času. (Obrazložitev: prevozil belo črto pri izhodu iz boksov.)

Denis Bašelj - Pribitek 10ih sekund h končnemu času. (Obrazložitev: prevozil belo črto pri izhodu iz boksov.)

Sicer pa pritožb ni bilo! Bi pa opozoril, da nekateri bolj upoštevate modro zastavo (tokrat Kunčič in Bračič).

Link to post

Seveda lep pozdrav nazaj iz Planice blo je vrhunsko sedaj pa nazaj v realnost.Vidim,da so časi hudi tako,da bo treba kr veliko treninga še posebej za dirko,ki je konec koncev najbolj važna.Seveda me najbolj matrajo točke še posebej une pri vrhu tako,da časa je še nekaj, sedaj pa v lov za najboljšimi. [ok]

Uredil - mrhar
Link to post

Kazni - VN Bahrajna 2011

Sicer pa pritožb ni bilo! Bi pa opozoril, da nekateri bolj upoštevate modro zastavo (tokrat Kunčič in Bračič).

? Sori, če nekoga naprej spustim (vsakega sm) pol pa ugotovim da lah celo hirej pelem od njih, ker so me itak zarad lastne napake dohiteli, jih lah brez zadržkov poskusim prehitet...ne bi pa vedu o čem drugem govoriš.

Aja pa speedlimiter v boksih...dostkrat vidim da je enim španska vas...sam ok, sam da ste/so samim seb majstri z kvalifikacijami..

Link to post

Ja tu se pa strinjam z Bračičem,ker na kval.bi tudi moral obstajat pit limiter saj nekateri res odpeljejo mimo tebe k,da te ni.Seveda zaradi pomanjkanja cajta. [smoke]

Uredil - mrhar
Link to post

Pa sej sem se opraviču in se zavedam napake. Bi tudi napisal opozorilo, ampak v čem je smisel sam sebi pisati opozorilo? Pa, da se nebo zdaj to spet vleklo v nedogled tako kot nekatere druge teme. Kazni so podane za prevoz bele črte kot je jasno napisano v pravilniku. Ostalih kazni ni. Z vsem se strinjajo(mo) vsi sodniki in to je to. End of story, gremo se koncentrirat na Avstralijo. 8)

Link to post

Mislim da 1.25 je realno z normalno vožnjo kaj dosti nižje pa pomoje brez resnega sekanja ne gre. Mogoče srečno en krog ki ti res rata, vendar v kvali mamo samo 15min vse skupaj... :P

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...