Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Guest Anže Nose

probal sem odpeljat cca. 15 krogov na mediumkah s polnim tankom...proti koncu sem se navadil na stil vožnje in uspel mi je čas 1:38.3xx ob na pol izrabljenih pnevmatikah... kako ste kaj drugi dobri časovno?

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jaz sem peljal na hard pa moram rect da se je dobro obneslo vsaj cajti so bili konstantni,bi pa prosu zadnjič, Silvo prosim če sem ob tebi na rini vame ker si me že parkrat zrinu PROSIM ne bodi tako agresiven.lp

Link to post

No takšni izgovori bojo enostavno ignorirani! Pred dirko si poštimajte tako kot je treba.

Pred jutrišnjo dirko še enkrat opozarjam, da si pozorno preberite pravilnik, ker je nekaj sprememb (točka 1.01)! Poglejte si tudi način varovanja serverja, ker bomo imeli spremenljivo geslo.

Link to post

In še enkrat pozivam vse, ki še niso prišli na server naj pridejo vsaj pogledat, da nimajo mismatchev, ne jutri 5 minut pred kvalifkacijami......!

1.01 Odsotnost

Vsak voznik, mora najkasneje 6 ur pred dirko sporočiti, da ne bo nastopil na dirki. Kdor to pravilo prekrši 2x bo avtomatsko izključen iz lige. Tudi z opravičilom voznik ne sme manjkati na več kot 1/3 vseh dirk, razen če ima za to tehten razlog (poškdobe,..) Pravilo ene tretjine začne začne veljati po 5 dirki. To pomeni, da nekdo, ki bo na prvih 5 dirkah manjkal 3 dirke bo izključen iz prvenstva.

Zaenkrat so sporočili odsotnost: Matic Metelko, Tomaž Eržen

Link to post

jaz bi samo vprašal, ker se mi ne da zdaj vse čitat po forumu :lol:

kaj se tiče postankov to bo isto kot lani al bomo morali benz dolivat med dirko

pa za gume če bo pravilo tako je bilo lani

se opravičujem nisem najbol na tekočem z tem :lol:

Uredil - gregor vodicar
A se ti norca delaš al kaj???
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...