Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Tole čist ne bo držal... brez treninga nihče ni hiter sploh glede na to da vsako leto menjamo mod in piste. Razlika je mogoče samo v tem da nekdo rabi manj treninga da doseže dober čas.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

jap sem videl v drugi temi - samo ne vem zdaj kako bo z menjavami, ko nadomeščam nekoga in ko bi našel redni sedež. Najbolje, da čakam rednega, da ne pomešam vsem vseh podatkov.

Lahko te dodam v Renault za to dirko?

Link to post

Jutri ob 21:00 se bo na SloRacingu začela druga dirka v F1 2011 prvenstvu. Bo konkurenca po dvojni zmagi Red Bulla v Bahrainu tokrat vrnila udarec?

a000b314c28ccfb3dc5f9c8a.jpg

Vse kaže, da bo tudi tokrat konkurenca izjemno izenačena, saj je po prvih testiranjih skoraj nemogoče napovedati katera ekipa bo najbolje opravila delo v Avstraliji. Zaenkrat so dobro formo zopet prikazali pri Red Bullu in pri Lotus Renaultu, kjer si po ničli iz zadnje dirke obetajo dober rezultat. Prav tako so izjemno hitrost prikazali tudi pri Ferrariju in Williamsu predvsem pri vožnji na daljše razdalje.

Dirka za VN Avstralije bo potekala na ulični dirki v parku sredi mesta Melbourne. Dirkališče slovi po veliko hitrih šikanah, kjer so vsake napake lahko tudi usodne, saj so stene zelo blizu steze. Mest za prehitevanja je na tej stezi bolj malo, zato bo še toliko bolj pomemben štart dirke ter dobro odpeljane kvalifikacije, kjer pa se zaradi novega sistema kaj hitro lahko zgodi, da tudi favoriti začnejo dirko v sredini polja.

Dodatna uganka so tudi gume, saj je razlika med mehkejšo in tršo različico gum kar velika, vendar se mehkejša zmes gum obrablja veliko hitreje kot trša, zato bomo jutri verjetno videli kar precej različnih taktik, kjer bojo hitrejši dirkači lahko obstali za počasnejšimi na trših pnevmatikah.

sponzor.jpg

Danes zvečer so na sporedu še zadnja testiranja pred jutrišnjo dirko.

AUS.gif Melbourne

Datum dirke: 30.3.2011, 21:00

Dolžina kroga: 5.303 km (43 krogov)

Dolžina dirke: 228.029 km

Trening: 20:00-21:00

Kvalifikacije 1: 21:00-21:10

Kvalifikacije 2: 21:10-21:15

Dirka: 21:20

Link to post

Lahko te dodam v Renault za to dirko?

mAxl ... če bi kdo bil rad resen tekmovalec mu lahko daš moj avto mene pa dodaš med rezerve ... ker res imam tolk enih planov letos okoli hiše doma, da nimam časa niti proge pogledat, kaj šele trenirat .. brez treninga pa itaq ni nič :wink:

Link to post

Naj pred dirko še enkrat opozorim, da bojo sodniki pregledali posnetek kvalifikacij, predvsem hitri S, takoj po 2 vmesnem času. Kdor bo sekal bo kaznovan s pribitkom 10 mest na naslednji dirki, ali s štartom iz zadnjega oziroma iz boksov. Odvisno od prekrška!

Steza je omejena z belo oziroma rumeno črto!

3.04 Rezanje ovinkov

Voznikom je prepovedano rezanje ovinkov in ravnin proge. Dogodek se smatra kot rezanje takrat, ko voznik skrajša razdaljo kroga s tem da zapelje iz proge Z VEC KOT DVEMA KOLESOMA. Proga je definirana kot glavni asfalt omejena z belo ali rumeno crto. Ta bela/rumena crta je del proge. Voznik ne sme namerno uporabljati zelenice ali peskovnikov za vožnjo. V nekaterih primerih obstajajo izjeme in bodo objavljene in razložene pred tekmo vsem voznikom.

Lep pozdrav!

Link to post

Jaz bom pa nebom manjkal :) Skratka na server me bo butnila žena pred q, če slučajno ne pridem pravi čas iz tekme Krka - Lukoil. Na dirko pa uletim 100% ! Ako nedaj bože mi pa tud to ne uspe potem je tole opravičilo :oops:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...