Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jest proban še tole pisto v Melbournu ... če bo vsaj približno držalo (ne drselo) pol OK, če ne zaključim z letošnjo sezono. Torej bo en sedež prost, ker da sem bil z 1.35 v Sakhir-u zadnji 20-ti na QUAL ... to pa je preveč :S

Link to post

Sej nikogar od vas ne krivim, le od včeraj pa tudi nisem pa tudi kero dirko sem že zmagal v LIGI F1 na Slo Racing-u pa ene par najboljših štartnih mest na QUAL sem tudi dosegel, pa pisto tudi poznam in tudi ene 100 krogov sem naredil na tej pisti. Očitno ste eni res vesoljci keterim se lahko le še umikam ... ker v napoto pa res nečem biti nikomur ali pa mi tako kot Šumiju lansko sezono njegov MB ... enostavno ti drseči modi ne odgovarjajo. Sej, bom pa FIFO 2011 s tamalim nabijal :P bom BARCA

Link to post

Bi pa malo o včerajšni dirki povedal.

Q:Res,da sem vozil samo nekaj ur to progo in z pomočjo naših vrlih fantov nekako naredu setup za mene z časom 1.33.4 za Q,ko pa sem delal set za dirko in spreminjal parametre sem potem za prave qualy samo odvzel bencin in še nekaj pa sem ga fejst ukakal saj nisem prišel bolje od 1.34.3(neki tazga)tako da polomija kar se kvalifikacij tiče sem bil pa v veliki meri sam kriv ker sem tik pred qual še študiral kakšen je že parc ferme ali delni ali nč ja in to me je pokopal,da sedaj ne bo več teh problemov sem prepričan.

R:Malo drugačna taktika izbire gum se mi je splačala na štartu,saj sem potegnu kot iz topa in prišel na dobro 7. mesto iz 13. nakar precej optimistično uleti Tomaž Oset sicer brez kakšnih večjih trkov vendar dovolj da sem imel poškodovano zadnje krilce in tako vozim dalje nakar po drobnih napakcah pred menoj vozečih pridem kr za Trošta ki je bil na odličnem drugem mestu,bil sem celo hitrejši samo ne dovolj,da bi varno prehitel vedel sem pa tudi da me čaka zgodenj postanek.

Hja,potem pa živčke na peclju ko me je A.Rihter zasledoval kakor da bi imel privezanega zadej na 5m,sicer je že sam veliko povedal in se popolnoma strinjam z njegovim mnenjem škoda enino za zadnji krog,ko se je Adri zasuknil jaz pa direkt po njemu(nisem mogu drugače,ker sem bil preblizu)potem se pa mimo pripelja najbolj nasmejana duša včeraj po dirki R.Prosen,saj je v končnici z lahkoto prišel na stopničke.

Če še noben ni povedal bom pa jaz,da je včeraj server delal kot urca kljub 20 voznikom nobenga laga,vsaj z mojega vidika ne. :wink:

Link to post

Ma ja sej tale Bahrain je bil res mal čudn. Jaz sm na tem modu probol budimpesto, barcelono pa še kakšna bi se najdla pa ni niti prbližno tako drselo kot pa tale Bahrain.

EDIT: Aja nekaj dni nazaj se je na tem forumu govorilo o enem pluginu za rfactor, da ti kaže kolk maš znucane gume, bremze itd...Sem preiskal cel forum pa ne najdem. Vem, da je Trošt še sliko nalimal. A lahko nekdo pripopa link ali pa pove kako se reče temu pluginu.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...