Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Popravek 1

Vsebina popravkov:

- 4 razlicne zmesi gum (SS,S,M,H)

- Povecana poraba bencina, podobna kot lansko leto

- Popravek za ekipo Sauber

- Popolnoma odpravljen PARC FERME!!!!!

- 2 zmesi gum pripravljene za dežne dirke

Popravek 1.1

Vsebina popravkov:

- 4 razlicne zmesi gum (SS,S,M,H)

- Povecana poraba bencina, podobna kot lansko leto

- Popravek za ekipo Sauber

- Popolnoma odpravljen PARC FERME!!!!!

- 2 zmesi gum pripravljene za dežne dirke

In kaj je sedaj tukaj razlika??

Ker za gume sem 100% da bodo čez dalje bolj in bolj drsele skozi sezono, od verzije do verzije popravkov.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Še malce sem izboljšal PB, in sicer na 1.32.7xx [dance] Je pa še za nekaj desetink rezerve. Upam lahko samo, da na serverju nebom imel težav s štekanjem...Sicer sem grafiko zelo znižal in upam, da bo šlo vse kot po maslu... Treba še samo taktiko obdelat za jutrišno tekmo [ok]

Link to post

Ta tema služi beleženju odsotnosti iz dirk formule 1 2011. Tukaj boste napisali katere dirke se ne boste mogli udeležiti. Prosim napišite katere dirke se ne boste mogli udeležiti (primer: Bahrajn).

Pravilo pravi takole:

1.01 Odsotnost

Vsak voznik, mora najkasneje 3 ure pred dirko sporočiti, da ne bo nastopil na dirki. Kdor to pravilo prekrši 2x bo avtomatsko izključen iz lige. Tudi z opravičilom voznik ne sme manjkati na več kot 1/3 vseh dirk, razen če ima za to tehten razlog (poškodbe,..) Pravilo ene tretjine začne začne veljati po 5 dirki. To pomeni, da nekdo, ki bo na prvih 5 dirkah manjkal 3 dirke, bo izključen iz prvenstva.

NAPOVEDANA ODSOTNOST:

- Grega Bračič (Malezija, Turčija, Kanada, Evropa, Singapur, Japonska, Abu Dhabi) 7/20

- Andrej Mesarič (Evropa, Madžarska, Italija, Singapur, Abu Dhabi, Brazilija) 6/20

- Denis Bašelj (Nemčija, Madžarska, Belgija, Indija, Brazilija) 5/10

- Vedran Kralj (Malezija, Kitajska, Monako, Velika Britanija) 4/20

- Anže Nose (Avstralija, Malezija, Nemčija, Madžarska) 4/20

- Matej Resman (Turčija, Nemčija, Koreja, Indija) 4/20

- Marko Geiser (Italija, Koreja, Indija, Abu Dhabi, Brazilija) 5/20

- Silvo Kunčič (Velika Britanija, Madžarska, Belgija) 3/20

- Domen Kunič (Madžarska, Singapur, Japonska) 3/11

- Rok Prosen (Malezija, Indija, Abu Dhabi) 3/20

- Luka Bedenik (Italija, Koreja) 2/7

- Mirko Novak (Indija, Abu Dhabi, Brazilija) 3/20

- Sandi Mrhar (Turčija) 1/20

- Janko Glavač (Velika Britanija) 1/12

- Adrijan Rihter (Velika Britanija) 1/20

- Gregor Vodičar (Madžarska) 1/20

- Andrej Trošt (Madžarska) 1/20

- Jan Vodičar (Abu Dhabi) 1/20

NENAPOVEDANA ODSOTNOST:

Izključitve:

- Jani šoster (Bahrain, Malezija, Turčija, Kanada, Velika Britanija, Nemčija, Belgija) 7/13

- Edvin Hekič (Monako, Evropa, Velika Britanija, Nemčija, Madžarska, Belgija) 6/13

Oproščen, zaradi postavitve serverjev:

- Tomaž Eržen (Bahrain, Turčija, Monako, Nemčija, Madžarska, Belgija, Italija, Singapur, Indija, Abu Dhabi, Brazilija) 11/20

Uredil - sennas
  • Upvote 4
Link to post

Silvo opravičilo sprejeto ampak hočem reči,da vsi delamo določene napake rad pa bi korektno dirkanje,da bo čim manj kazni, spomin na Barichello Schumacher Budimpesta.Vsem skupaj pa želim čim več uspeha na jutrišnji dirki ter,da nas pride čim več do cilja in FER borbo.lp [ok]

Link to post

rfactor/vehicles/F1_ORL_2011/All_Teams/Mclaren/McLaren_CockpitInfo

Potem pa v to CameraTarget=(0.0, 0.50, 0.0) ali pa to TVOffset=(0.0,0.0,0.63) vrstico v oklepaju spreminjaš nastavitve. Za orientacijo posamezne nastavitve pa lahko vidiš v prvi vrstici Driver eyepoint (cockpit view only) ( +LEFT/-RIGHT, +UP/-DOWN, -FORWARD/+BACK). Torej prva cifra pred vejico v oklepaju je prestavljanje kamere levo ali desno (+levo/-desno) itd. v tem vrstnem redu. Zdaj se pa veselo špilčkaj dokler ti nebo pasala prava postavitev. :P

  • Upvote 2
Link to post

Tudi če me jutri ni, sem se danes malo zajebaval s to progo. 1:33.8xx po preveč, preveč krogih. Opazi se, da sem utrujen in da mam cel dan prevajanja za sabo. Pol sekunde bi še sigurno našel, ampak enostavno ni šlo narediti čistega kroga.

Uživajte jutri, jaz vem da bom 8)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...