Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

P.S: dopolnite me prosim za drugo dirko: 1.Ma!, 2.Igi, 3.mAxL, 4.Žare, 5.Jest :) , 6.pa ne vem več naprej

Kruh: konec 7. kroga prve dirke, u drugi mi je pa začetk zadnjega kroga u namizje vrgl in to pomojm ful smešno zgleda k me je kr odfukal :D

Link to post

Zelo zadovoljen z obema dirkama, dvakrat drugi :) Sploh, ker sem bil v prvi dirki v prvem krogu sedmi, v drugi pa šele deveti :P

McBajs super dvoboj sva mela v prvi dirki 8)

Link to post

Mah 1. dirka je ĹĄe blo kukr tolk sploh un dvoboj z Ma!-jem, ki je trajal 2kroga. Druga pa Äisti polon, najprej me je edn naravnin zadiv, da mi je sam plesalu tistu, keĹĄn je ĹĄe vidu veritn, pol pa ĹĄe febo kamikaze v mene:D se zgodi. Lp, vsem.

Link to post

Jst sm se obe dirki hecal, ni šlo pa da ga jebeš. Sm delal full slabše cajte ku prejšni tedn t smo u sredo na isti pisti vozili. wacko.gif

Da ni kdo mi kej sabotiral :D

Sploh ne vem kje sm končaval: prvo vem da sm bil sedmi, ker sm drugo dirko startal iz druge pozicije :)

Sva se pa drugo dirko dajala z zzzzaretom po tadolgi ravnini in sm obakrat pušnu po pesku na konc. Žare od zdej te vedno spuščam naprej!

Link to post

Glede na to, da sta dirkača Lenuh Sportinga na prejšnji dirki skoraj obračunala med sabo(beri trčila) je danes z pomočjo TeamSpeaka potekalo vse gladko 8) .....Samo slišiš 3 kroge pred koncem: "pa brez kakšnih neumnosti zdej" :mrgreen:

Link to post
Samo slišiš 3 kroge pred koncem: "pa brez kakšnih neumnosti zdej" :mrgreen:

biggrin.gif:D Nič ne vem :P

P.S.: Dejmo no, kdo sta bila v drugi dirki 7. in 8? Potrebujemo ker nekomu teamspeak nekej ne dela uredu in pol se sistem sesuje :mrgreen:

Link to post

za Kruha:

v prvi in drugi dirki itak 1. krog

v prvi dirki pa še dajanje z mcbajsom (760. sekunda)

replay druge dirke mi ne dela

Komur dela, naj sporoči vrstni red na koncu :wink:

Ma!, s tabo bo pa še veliko dela kot vidim :P

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...