Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

u fak, denzy upam da se pobere in da ni kej hujšega.

Jst sm se pravkar pripeljal iz Avstrije iz smučarije pa se najbrž vidimo na pisti. Čeprav brez treninga, mi ta dež ne bo glih ne vem kako koristil.

Link to post

ajajajj....

favorite track > 0 points :(

treniral cel popoldan in izbolsal PB na 1:53.7 ves optimisitiÄen se povezem na server, ÄeĹĄ, saj kako toÄko pa le dobim...

najprej problem, ko sem se v garazi nasel skupaj z Obid-om, ok,... se reconectam, isti ĹĄmorn :(

naredim zopet PB z 1:53.4 in P5 za voncino, slaparjem, glavaÄem in tomaĹžiÄem

kaj veÄ pa dvomim da bi ĹĄlo...

ĹĄtartam super in se skolonÄkam na mislim da 4 mesto (prvi ovinek malo premeĹĄal nekatere)

jupi zame,.. nadaljujem pred slaparjem in berlicem ampak mi ni uspevalo najbolj, postrani pridrsim v merjenje 2 vmestnega casa v 2 krogu... komaj se izmaknem tomazicu pred mano in slapar me tudi ni "oviral" med drsenjem ... lol

naredim ĹĄe eno napak isti ovinek 2kroga za tem, in se znajdem na 7mestu za tusarjem in berlicem ki bijeta boj za p5,... berlic malo postrani malo pocez cez zadnji ovinek in se zmuznem mimo ampak na koncu ravnine sem zopet prehiter, malo po pesku in ze je mimo, enako tusar...

se mal "streznem" in nadaljujem, nasljednji krog uspem mimo tusarja, nakar mi 3sektor kar zacne pisat da sem 12, in konec kroga me vrze vn iz igre, connection lost,...

mah, not good :(

fajn je blo teh 5+ krogov, upal sem vsaj na kako toÄko, pa... mi ni bilo naklonjeno...

upam da ste se meli super tudi preostalih 10krogov

zdj pa... pomirit jezo,.. sam ĹĄe ne vem kako

naj mi nekdo ĹĄe prosim poĹĄlje replay-e, pm za email..

hvala

Link to post

jaoo...tud jest mam tako smolo :evil:

Potem pa še na štartu druzga kroga začne jebati povezava....in ne kaže nobenga avta :shock: sm kaj ko so naprogi še zmeri,sm vidim jih ne :D tko da kakšnga zna bit de sm kaj pobožal...bomo vidli :)

Link to post

WTF?? kaj se je zgodilo? Bil sm osmi, pol mi je pa kr začelo z nekimi modrimi zastavami srat, pa kr naenkrat nobenga okol, pol pa kr 13.... booo

Pol pa še connection lost

Link to post

enako je men, konc 5 al 6 kroga se mi zdi, berlica "zatrokira" sred zadnjega ovinka, tusar ne vem kam se je zgubu, js nadaljujem "na pamet" naprej...

predn sm prisu do ciljne crte je ze connection lost,...

sm sam pop***u

:(

upam da je ostalim delalo dobr

cist jezn :evil:

katerega internet providerja imata (maxl, jezn)

t2 mogoÄe? tko ko js, ker bi rad pogruntal kaj je bilo krivo za "connection lost"

Link to post

Ja, resni problemi so s to dirko. Meni je dobesedno zaribala igra sredi race2, nič jasno. Končno se strezni steam, pridem nazaj sem nekje v ograji na 4. mestu in polno igralcev zapustilo igro :?

Jest predlagam:

1: veljajo rezultati race1

2: dirka se popolnoma razveljavi in ponovi(sam ne vem kdaj, res ne, mogoče konec sezone)

3: dirka se popolnoma razveljavi pika

P.S.: je rekel Vončina da ste še vozili ko sem prekinil...svašta,men je kr kazal kot da jih pol ne vozi :cry:

Link to post
Ja, resni problemi so s to dirko. Meni je dobesedno zaribala igra sredi race2, niÄ jasno. KonÄno se strezni steam, pridem nazaj sem nekje v ograji na 4. mestu in polno igralcev zapustilo igro :?

Jest predlagam:

1: veljajo rezultati race1

2: dirka se popolnoma razveljavi in ponovi(sam ne vem kdaj, res ne, mogoÄe konec sezone)

3: dirka se popolnoma razveljavi pika

1. (zame odpade) zakaj? jaz nisem niti prve dirke dokonÄal, ker mi je Ĺže v 6krogu odkloplo povezavo s servejrm....

2. lahko pustimo "odprto"

3. tud ok, sam...bi jo blo lepo odpeljat,

skoda res... a probamo na suhem? icon_twisted.gif mal heca ;)

Link to post
enako je men, konc 5 al 6 kroga se mi zdi, berlica "zatrokira" sred zadnjega ovinka, tusar ne vem kam se je zgubu, js nadaljujem "na pamet" naprej...

predn sm prisu do ciljne crte je ze connection lost,...

sm sam pop***u

:(

upam da je ostalim delalo dobr

cist jezn :evil:

katerega internet providerja imata (maxl, jezn)

t2 mogoče? tko ko js, ker bi rad pogruntal kaj je bilo krivo za "connection lost"

Jst sm na Siolu.

Jst sm zato da jo odpeljemo enkrat v prostem terminu, pod istimi pogoji (vreme).

LP

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...