Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Mater, ta bmw bo treba nekak omejit na štartu :D In pa tako je Denis, to ni F1 ampak WTCC in v tem razredu se pač samoumevno pričakuje fullkontakt. In pa če si ti zletel ven zarad nekoga drugega,to še ne pomeni da je bilo zanalašč (kot si se lahko sam prepričal). Nisi edini ki se mu je to naredilo, pritožuješ se pa samo ti. Vse to govorim samo zato, ker ti hočem povedati da drugič se najprej dodobra prepričaj kaj in kako se je zgodilo, nato pa obtožuj. Pa brez zamere.

Link to post
Moj video iz štarta druge dirke!...žal ni zvoka, moment je treba počakat...da se spodaj pokaže save as! Pred mano sta Denis(levo) in Bajs(desno)...od odzadaj pa prileti utrinek :D

Download

he he kaj poskočjo vsi trije 8)

Link to post
Mater, ta bmw bo treba nekak omejit na ĹĄtartu :D In pa tako je Denis, to ni F1 ampak WTCC in v tem razredu se paÄ samoumevno priÄakuje fullkontakt. In pa Äe si ti zletel ven zarad nekoga drugega,to ĹĄe ne pomeni da je bilo zanalaĹĄÄ (kot si se lahko sam prepriÄal). Nisi edini ki se mu je to naredilo, pritoĹžujeĹĄ se pa samo ti. Vse to govorim samo zato, ker ti hoÄem povedati da drugiÄ se najprej dodobra prepriÄaj kaj in kako se je zgodilo, nato pa obtoĹžuj. Pa brez zamere.

Ni zamer, sej sm pogledal sam sem prekasno pogledal replay. Sej pol sem videl, da te je Ĺžare butnu pol pa ti v mene in sem se ti tud opraviÄu. Vozim tko, da vidim sam cesto in tam kjer sva jest pa JeZn butlna ga nisem videl, sam prletelo je neki vame. Bajs maĹĄ prou jaz preveÄ F1 gledam pa tam se na zbivajo:) Si morem pogledati kakĹĄen WTCC:)

Lp

Link to post

Uradno točkovanje:

Dirka 1:

  • 1.Slapar-10 točk
    2.Manojlovič-8točk
    3.Makselj-6 točk
    4.Zupan-5 točk
    5.Vončina-4 točke
    6.Tušar-3 točke
    7.Kruh-2 točki

    Dirka 2:

    • 1.Slapar-10 točk
      2.Makselj-8 točk
      3.Tušar-6 točk
      4.Berlic-5 točk
      5.Zupan-4 točke
      6.Manojlovič-3 točke
      7.Vončina-2 točki
      8.Kruh-1 točka

      Skupno:

      • 1.Slapar-20 točk
        2.Makselj-14 točk
        3.Manojlovič-11 točk
        4.Tušar-9 točk
        5.Zupan-9 točk
        6.Vončina-6 točk
        7.Berlic-5točk
        8.Kruh-3 točke

    Ekipno:

    1.Knight Rider-26 točk

    2.Lenuh Sporting-23 točk

    3.Racing Slon-11 točk

    4.Battery-9 točk

    5.Seat Racing-3 točke

    opomba: tekmovalec "domen" predvidevamo da je Berlic. Rezultati se mu upoštevajo glede na to, da je pohitel s prijavo po dirki. Vendar pa opozarjamo da kaj podobnega v prihodnje ne bomo več tolerirali, zato prosimo pohitite s prijavami da se na naslednji dirki izognemo podobnim situacijam in slabi volji :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...