Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Trenutno je v RaceON en bug in custom skini ne delajo na 2008 avtih, ustvari novega driverja in ekipo ampak naloži default skin. Potrebno je namestit custom skin patch, download@nogripracing. Upam, da simbin čimprej izda patch za to in seveda template za nove avte :)

Za BMW e90 2008 je isti skin kot za 2007 :D

Link to post

A niso za vse avte iz 08 uporabni isti skin packi kot iz 07 ? Manjkajo edino volvo in lada, ki jih v race 07 ni bilo. Če tole kar sem napisal ni res... ehh, potem je to še en nateg od simbima [opa]

Link to post

Po moje pašejo skini iz 07 na 08 avte, je pa treba vsaj ini-je spremenit :) Problem je, ker po defaultu, če v ini napišeš npr. [bMW 320si e90 2008] ne naloži tvojega custom skina ampak od Andyja :roll:

Link to post

Pri meni je še bolj veselo.. če popravim ini, da bi Hondo natlačil v sezono 08 se ne zgodi nič...

Za avto v ini imam tole [Honda Accord R 2008] . A je to prav ?

Iste datoteke v 07 delajo BP. Ima kdo kakšno idejo ?

Link to post

R1 je blo fun ampak nism mogu resneje ogrozit novaka.

R2 sm se zapletu v 1. ovinku s Kurentom in potem v gužvi sprejel en majhen dotik s strani Slaparja, pa me je lih za par cm na travo odneslo in sm se odvrtel. Potem probal s 15 mesta prit nazaj.

Vidm da bo treba ndesignov Volvo sabotirat pred vsako tekmo. [Jel]

image1.jpg

image7.jpg

image5.jpg

image11.jpg

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...