Skoči na vsebino

Grobnik - 14.11.2015


Recommended Posts

Super smo se podili. 

Na prvi dirki me je najprej zadrževal Marjan. Malo na silo sem uspel priti mimo njega, saj se mi je mudilo lovit Tomaža. To je videl in se mi umaknil. Hvala - če se ne bi, bi počlo - kriv, bi bil pa jaz.

Na drugi dirki sem bolj slabo startal. Nato sem se par krogov vozil za Kurentom. Ko sva dohitela Marjana, je kar naenkrat ratala prevelika gužva in s Kurentom sva se prelevila v balerine. Replaya nisem gledal, sem pa sigurno zafrknil jaz. Nato sva zopet nekaj časa lovila pred sabo vozeče. Ko sva ujela Gorana, sem smuknil mimo Aleša, potem pa je skoraj na istem delu proge on mene taknil. Poletel sem na nek griček in padel v mapo in naprej v vesolje :) Konec dirke.

Pričakoval sem tudi večjo udeležbo. Osem voznikov težko res stestira zmožnosti serverja. Upam, da se vas naslednji teden nabere kaj več.

 

@Mitja Bonča - opazil sem, da so sledi gum na tej progi dvignjene cca. 20-30 cm od tal. Zelo čudno izgleda vseskupaj - kot bi se vozil skozi neko meglico. Boš to še kaj popravljal do uradne dirke?

 

Link to post
  • Odgovori 35
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ups, datumi so me mal pohecal... v soboto sem skoraj sigurno v Čatežkih, pecam stare mame, tko da me ne bo 

Če bom prost, pridem. Če bom senna, pa ne.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...