Skoči na vsebino

DTM - 90s


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tor Poznan .............................................................................................. 15.11.2015  Snetterton .....................................

Ni problema, če te bo zmatrala ze prva preveč.   Manj komplikacij pomen 2 dirka 5min Q in to je to. 

Lahko tudi štejemo točke, bom informativno računal po vsaki dirki Točkovanje bo pa po starem f1 točkovanju: 10, 6, 4, 3, 2, 1

Js mam trenutno server postavlen slo-racing DTM90. Zadnjič sva z Božotom na hitr sprobala, pa je mel server kr visok ping. Takrat nisem preverjal prometa na wifi napravah, danes sem pa kr skenslal wifi :) Ker sem v nočni ta tedn, me zvečer po 18h verjetno ne bo na uradno testiranje. Prosil bi če se kdo konekta na moj server, da vidmo kaj nudi moja povezava. Dankešn :P

Link to post

Odvisno sicer kaj ti paše, sam glej da bo koncna tko kot mora bit... da pride tam nekje do rdeče v zadnji prestavi na koncni ravnini... Lah pa enmu paše da je 1. dolga, jaz osebno imam raje prvo samo za spelat in nikjer drugje,... 

Link to post

Ker še vzkljajujemo datum z Angleži na Snettertonu. :) Hec, takrat je zdaj testna dirka BMW Macoma, glavno prvenstvo na slo-racingu, zato moramo dobit kak drug frej termin. 

Uredil - PEK
Link to post

Informativno točkovanje DTM90s po Snetterton vikendu:

Jan Aleksandrov      16
Goran Tuš               16
Aleš Kurent              16
Matic Nidler              16
Miha Fabijan            10
Mitja Bonča              10
Janko Glavač             8
Gašper Zupan            6
Aleksander Bogatič    2
Marjan Koderman      1

 

DTM90 nadaljujemo 6.12.2015 v Belgijskem Zoldru. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...