Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Ja, to pa verjamem in vem kako je to. Mam tut jaz ponavadi probleme z mehurjem. Začuda jih takrat nisem mel.icon_ok.gif

Zdej pa dost offtopic. (čeprav je topic Brno wink.gif)

Link to post
Ah dej dej, nehi jamrat....enkrat ga fašeš...drugič si kriv. Hitro se obrača...saj je le igra :wink:

Maxl itak da je igra, sej nism otrok, sm poglej če treniraš mal več, hočeš bit mal boljši, jaz probam res pazit na druge, če nardim napako, se bom odmaknil prepustil drugemo pot dalje, drugi se meni niti ne opravičjo, to me boli in naj bo nekak fer, zadne čase res nima časa, da bi velik treniral, pa tudi kr nimam volje, ker se vse skupaj meni ponavlja in ponavlja, ok sej nima veze, kaj čmo, je le igra, če bi blo to v laif, matr da bi komu čelado po glavi nabijal....hecam se!Np jaz nobenmu ne zamerim, sm včasih sm slabe volje, pa kr povem napišem, sory do vseh! [ok]

Link to post

Maxl itak da je igra, sej nism otrok, sm poglej če treniraš mal več, hočeš bit mal boljši, jaz probam res pazit na druge, če nardim napako, se bom odmaknil prepustil drugemo pot dalje, drugi se meni niti ne opravičjo, to me boli in naj bo nekak fer, zadne čase res nima časa, da bi velik treniral, pa tudi kr nimam volje, ker se vse skupaj meni ponavlja in ponavlja, ok sej nima veze, kaj čmo, je le igra, če bi blo to v laif, matr da bi komu čelado po glavi nabijal....hecam se!Np jaz nobenmu ne zamerim, sm včasih sm slabe volje, pa kr povem napišem, sory do vseh! [ok]

Se čisto z vsem napisanim strinjam... [ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...