Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Torej,

Q: Kar ok glede na to da so bili 3 krogi v nedeljo dopoldan moj edini trening, P12 ( Marko, ti si mel P14 :wink: )

R1:

1.) Ugotovil da sem nekak izklopil virtualno ogledalo in ga nisem znal nazaj vklopt [Joj]

2.) Setup je bil itak neka improvizacija in je bil daleč od optimalnega ( predvsem v unih 2 ovinkih na konc letališke steze ). Gume skurilo way too fast.

3.) Lep čas sva se dajala s Čolakom ( 1x sem ga mal ven iz steze spravu na vstopu v letališko a sem ga na konc le-te nazaj spustu ). Pol sem mogu zarad gum in vsega popustit in se držat na 8. mestu, kar je tudi uspelo - ogrožal me je Glavač sam se je nekej nardilo pa ne vem kaj ker vsako sekundo pa tud nisem mogel knofa za nazaj gledat prtiskat :) ).

R2:

1.) Vmes pozabil nastavit ogledalo in sem bil spet brez [wall]

2.) Malce popravil setup, gume se niso več tok kurile, sam držal se je pa zlo podobno

3.) Imel lep čas krasen položaj ( 2. mesto ), za katerga pa sem zarad setupa vedel da ne bo dolgo zdržal in padel počasi na 4. mesto. Nato mi ni blo nič jasno ko se je Čolaku obesil internet, kar naenkrat podium šanse, a spet padu na 5. mesto ( Šoster je imel za moje pojme neverjetno hiter in stabilen avto, ene 2x je ven izpadu a obakrat nazaj do mene prišel ). Na koncu mi spet ni blo jasno kaj je z Murnom ki sva ga s Šosterjem prehitela in tako sem imel praktično 3.mesto že v žepu...a glej ga vraga, ker sem bil brez ogledala nisem znal zapreti Šosterja ki me je v zadnjem ovinku prehitel ( sicer nekoliko na silo, ampak za moje pojme regularno ). Zarad tega sem imel slabo izhodno hitrost in me je pajsnil v fotofinišu še Murn.

Vseeno, tud če sem imel v 2. dirki malo smole moram biti glede na okoliščine zadovoljen z izkupičkom [ok]

Do naslednjič! :wink:

Link to post

Q:6 ... Šel že hitreje vendar sem imel slab dan tako da sem se zadovoljil... tudi ne vem kako je bilo potem s kilami.

R1: Odletim iz prvega ovinka zaradi preveč merkanja drugih, takoj na P10,... gulim gulim, pridem že nekako do 6 mesta, ko pride za mano BMW in me flat porine vn, pesek, P15,... potem pa vemo kako gre... na koncu P11.

R2: Štart P11, pazim gume, zato peljem raje slabše čase kot da na koncu gume popustijo. Pridem na P8 kjer smo več ali manj stagnirali... na koncu še keglanje nekaterih kar sicer zame ni pomenilo nobenega premika, bi pa vseeno profitiral če ne bi delali kamikaze stuntov ko enkrat odletite iz igrišča [krniki]. P7-

Link to post

Q: Samo v prvem hitrem krogu sem bil dovolj skoncentriran, da mi je uspel dober čas. Vse potem je bilo bolj tako-tako, sploh prvi sektor. V zadnjem sem imel pa se 2-3 desetinke v vsakem poskusu. na koncu 5.

R1: Štart nekaj povprečnega, na začetku ostal 5. Že v prvem krogu sem izkoristil boje spredaj in smuknil na 2. Ostal sem za Apatom, ki pa se mu nisem uspel približat, ne da bi se mi začele nenormalno kurit gume. Zaradi gum so se mi začeli tekmeci proti koncu tudi približevati, posledica je bila nenormalno huda borba s Kraljem in Murnom. Hudo fanta! zelo bojevito, ampak mislim da niti enkrat nismo pretiravali ali (preveč) butali. Na koncu mi je uspelo zadržat 2. mesto.

R2: Že kmalu po začetku se mi je uspelo prebiti do 5. mesta. Po nekaj bojih se ni preveč dobro izšlo zame, padel na 9. mesto. Pridobil sem ene 2 ali 3 mesta, dokler me ni Šoster v zadnjem ovinku predzadnjega kroga katapultiral iz steze. Padel ven iz pik in potencialno zelo dobre uvrstitve (v bistvu take, kot jo ima zdaj Šoster). Tako da razočaranje.

Moral pa bom narediti nekaj s setupom, tako grozno kot včeraj še ni bilo. Spredaj sem imel gume konstantno 130 stopinj, obrabo pa na koncu 53%. Do zdaj so bili vsi poskusi izboljšanja tega neuspešni.

Sem pa že na 3. mestu v skupnem [dance] kljub temu da sem izpustil 1. dirko. Upam da bo šlo vsaj približno tako naprej [it]

Link to post

Q: Po pričakovanjih ni šlo boljš kot P8.

R1: Štart mi je uspel dobro in takoj pridobil eno mesto, pol pa v naslednjih zavojih še eno. Pol je pa v hitri desni ovinek nekje na sredini kroga od zadaj priletel Šoster in me odnesel s seboj v pesek. Padel sem iz 6. na 16. mesto, Šoster pa tut tok ni bil, da bi me spustil naprej tko, da sem se moral pol še z njim borit [buzara] ...Prijava sledi! Avto je bil itak čist zje*an in sem mogu, da sem se peljal naravnost volan držat mal postrani. Ni blo glih ker velik užitka tko dirkat no, do cilja sem pa vseeno prilezel na P10. Vmes sem mel pa še en trk z Markom Mejakom , ki se skoraj stal (vem ,da si se izogibal) na sredini ovinka po najdaljši ravnini. Oprosti Mare, ni blo namerno. U bistvu te sploh nisem vidu, ker je bil nekdo pred menoj. Nisem mogu nič narest tok hitr. Mareta sem po trku takoj spustil predse in v naslednjih krogih sva mela še dobro borbo.

R2: Na štartu nisem pridobil nič, pol sem pa začel postopoma pridobivat mesta. Mel smo hude borbe. Glavač, sej ne, da ti nebi privoščil pik...ampak sebi jih še bolj.icon_eek.gif Upam, da nisi preveč jezen glede mojega zapiranja. Res ni bilo najbolj posrečeno, moj namen pa ni bil, da se tako konča. Jaz vseeno mislim, da sem še pravi čas zapiral, ker si bil še dovolj zadaj (ko sem začel zapirat). V začetku zadnjega kroga sem bil že 3., predvsem po zaslugi drugih, ko pa sem pripeljal v cilj pa sem opazil, da sem 2. [champ]

Vidim, da je Šoster kar nekajkrat omenjen. Bodo moral komisarji njegovo včerajšnjo vožnjo pregledati bolj podrobno.

PS: Janko, hude slike! :wink:

Link to post
Vmes sem mel pa še en trk z Markom Mejakom , ki se skoraj stal (vem ,da si se izogibal) na sredini ovinka po najdaljši ravnini. Oprosti Mare, ni blo namerno. U bistvu te sploh nisem vidu, ker je bil nekdo pred menoj. Nisem mogu nič narest tok hitr. Mareta sem po trku takoj spustil predse in v naslednjih krogih sva mela še dobro borbo.

Ja lih Šoster je bil pred tabo :D dobr, da sm ga še pravočasno vidu v ogledalu in nism zavil v ovink... Drgač pa dobra borba naprej, ki jo je mal zmotu tvoj team-mate [iz]

Link to post

Ale sm ze napisu da nimam kej prijavo pisat, s tem bi zajebu bl sebe kot koga druzga,.. če bi ti se kak mest zgubu.tongue.gifČeprov je blo zapiranje res bl u kurcu in mi je šlo ene par pik (2-3) u pesek. Zmotl me je to da si na koncu se mckn desno zavil ko sm mel ze spredn konc avta pr tep in potem me je kr obrnil,... namest da bi tebe.... icon_krniki.gif

Sm pa slišu da vam je Buri pokazu kako se Volvota pele na treningu... [iz]. Slike bi ble lepše ce bi jih šel resno obdelat in ne samo zato, da nism miške u monitor fuknu... nekak so ble tele slikce sm za calmdown.

Link to post

Q. po praktično 2urnem treningu čez vikend in PB okrog 1.37,5 sem še malo potweekal setup pred qualy in si začuda privozil P3 s 1:37.000 (kje sm te nule staknu še sam ne vrjamem) :D

R1. dober štart in hiter prevzem vodstva že v prvih nekaj ovinkih, katerega sem brez težal obdržal do konca dirke. strah me je bilo samo, da bom imel preveč pregrete gume na koncu in da bo slapar uspel ugnati mojo pol drugo oz tretjo sekundo prednosti. to se ni zgodilo in P1 :Dicon_champion.gif

R2. spremenil setup in spustil tlak v vseh 4preumatikah da se mi nebi pojavilo tire worn kot v R1 v zadnjih 2 ovinkih. pričakoval sem kar nekaj bojev zato sem vedel da bo ključno obdržati dobre gume vse do konca. štartal solidno in obdržal p8 pred glavačem in za murnom. Slednjega sem ugnal takoj na koncu ravnine in sledil slaparju iz T3 nakar icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo] spet me je vrglo v windows za trenutek, kar je pomenilo skok iz P7 na P14 pred razgretega Jermana. temu sem še uspel preprečiti prehitevanje in se obdržal za Markom Novak, ki me je en cel krog kar dobro držal na trnih, predvsem v nagnjenih dveh ovinkih, kjer sm skoraj odletu v prvem a še vedno upal da ga prehitim po zunanji [Joj]. vmes sma prehitela še Kralja, ki je zapeljal s proge. No, Novakova napaka v zadnjem ovinku je botrovala da sem se povzpel za Obida, ki sem ga tudi uspel ujeti v naslednjem krogu in prehitel čisto po filmsko po zunanji strani v predzadnjem ovinku [ok]. predan, da osvojim še kakšno točko so me vodili praktično pol dirke kjer sem uspel pojesti 5sec zaostanka. bonkanje najprej Murna in Šostra, potem Šostra in Prosena, in na koncu izlet Šostra po travi čez Slaparja so mi pripeljali P6 in solidne 3 točke v moj kupček.

dirka mi je bila všeč, konkurenca je bila dobra a sem pričakoval malo več (ta komp me nekj ne mara, že v valenciji mi je skočlo vn, morm pogruntat kaj je narobe)

glede na to, da nism delal nobenih pidarij sm vesel, boji so bili dobri, predvsem napeti z Markom Novak v postrani ovinkih in zasledovanje Obida.

Jermanu malo več strpnosti v naslednjem letu ;)

drugače pa icon_ok.gif[ok]

widmo v Brnu

pa dobr se ga (s)mejte za NY

Link to post
Zmotl me je to da si na koncu se mckn desno zavil ko sm mel ze spredn konc avta pr tep in potem me je kr obrnil,... namest da bi tebe.... icon_krniki.gif

Sm pa slišu da vam je Buri pokazu kako se Volvota pele na treningu...

Res je! Mal sem trznil, samo ne zato, da bi tebe zjeb*l ampak zato, ker sem gledal v ogledalo kolk si daleč (ker si pripeljal z večjo hitrostjo) pol me je pa ovinek in avto pred mano mal presenetil...sem za trenutek vidu, da že bremza. Zato sem mal trznil. Ni mi pa jasno, kako si bil z sprednjim odbijačem že vštric z mano, ker sem te ves čas videl v vzvratnem ogledalu. Ponavadi tako voznika za seboj ne vidim več...

Sej vem, da tebi to zdej nič ne pomaga...res pa sem bil presenečen, da si ga tako mimo prislajdal. Sorry :?

Buri nam je pa res pokazal kako se Volvota vozi :o ...Sem že skor ven iz špila šel, ko sem vidu njegov čas.

Link to post

Jebemti mene pa vsi čez zobe vlečete :D Apat vsaj v dobrem smislu.... Mejak....tist najin "dotik" je bil pa takšen da sploh ne morm verjetn.....v bistvu sem se samo prislonil malce, pa te je odneslo kot da bi se direkt vate zabil. Bilo je valda čist nenamerno pa tudi fizika špila ni nič pomagala k temu. Jst sicr to vidm kot racing nesrečo ampak vidm, da si ti že napisal prijavo. Tudi sam bi lahko kakšno prijavo napisal pa je ne bom, ker itak ni fore, ker nič s tem na pridobim. Kazni bo pa že tako preveč, kokr vidm na povzetkih.

Link to post

Še jaz da mal napišem .

Q : Sem se kar namatral preden sem pogruntal da imam napačen setup icon_wall.gif... S pravim setup-om sem se proti koncu q zavihtel na odlično 2. mesto icon_owje.gif

R1 : Tema... mater... lahko bi se končno navadil štartat... Prehitela sta me vsaj 2. Potem je bilo nekaj časa kar ok po polovici dirke pa so me začele res zezat gume.... tyres worn 4 kroge pred koncem ?

Shit... spet napačen setup... prevelik toe in spredaj in seveda gume takoj fuč... u bistvu sem se boril da sem ostal na stezi... tako da na koncu zadovoljen z 7. mestom

R2 : Naložil pravilni setup. Štart kot v R1.... še ena tema ;) Izgubil olala mest ... no po parih krogih sem nekako zletel med top 6. Potem pa je šlo kot podmazano,čeprav borb ni manjkalo...

Ko sem se že malo otresel zasledovalcev in je bil pred mano samo še Marino, ki ga nisem mogel nikakor dohihtet... ostal je samo še 1 krog....potem se je nekaj z njim zgodilo (zvedel da ga je internet nekaj zezal)

in tako sem se prileljal do P1....

Žal mi je za race 1 ker bi lahko bistveno več pik nabral... a kar je, je....

Pike se počasi nabirajo kar sploh nej taku slabu ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...