Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Jani Šoster, se opravičujem za tist bump v predzadnjem krogu ... Zalockala so mi kolesa. Sem te potem v zadnjem krogu spustil nazaj (pa Tušarja), ko sem videl, da si se pobral in me zopet dohitel.

Kvalifikacije so bile zelo tesne... V 0.2 sekunde nas je blo 2-10 :) Neverjetno.

R1: Zelo napeta dirka, na koncu zelo hudi boji z Vedranom Kraljem in I. Slaparjem. Vedrana sem ugnal, Slapar pa je ostal pred mano.

R2: Zelo zelo napeta dirka ponovno. Najprej se je Kurent nalimal na zadnji odbijač. Nekako mi ga je uspelo zadržat. Potem sem ujel slaparja in Prosena. Ta2 sta tačas dohitela Tušarja in vozili smo lepo v kolonci. Tušarja smo uspel prehitet, nato mi je še slaparja uspelo prehitet in sem vozil za prosenom, ki je bil žal prehiter. Nato je od zadaj kar naenkrat se približal Šoster in po rahlih dotikih s Prosenom, sem v izhodu iz prvega ovinka malce izgubil hitrost, kar je Šoster izkoristil. Nato sem takoj v naslednjem ovinku precenil zaviralno sposobnost, zalockalo mi je kolesa in butnil sem vanj :( Hotel sem čakat a sem videl, da ga je vrglo iz proge, zato sem se odpelal. V naslednjem (zadnjem) krogu mi je uspelo prehiteti še Tušarja. Proti koncu pa sem videl, da je Šoster dohitel in sem oba s Tušarjem spustil naprej. Na cilj sva s Tušarjem prišla vzporedno in nimam pojma kdo je bil hitrejši.

Super dirka, čist sem prešvican in živčen. Grem pod tuš, kaj več debate pa ju3 :)

Link to post

Q: ehm....slabo....kaj pa čm s tono v avtu

R1: Štartal direkt v leona pred mano....pa kaj vi spite na štartu al kaj? Polomil suspension in valda avto je bil kot trajekt. Top 8 sem vedel, da ne bo šlo, ker sem se cel cajt samo branil voznikov za mano, dohiteti pa nobenega nisem mogel. Končal 12.

R2: Na štartu takoj zgubil 2 mesti in jih potem dobil nazaj s pomočjo napak drugih....prišel do 10. mesta vendar potem zaradi napak (avto=>trajekt) in zaradi novinca v Volvotu končal na pesku in na zadnjem mestu....potem vozil še dva kroga, vmes skoraj razbil Obida in sklenil, da raje neham preden dobim kakšno kazen.

Slab vikend....sicer sem ga pričakoval....je bil pa le en dober moment na dirki....ko sem posurfal rob tistga nagnjenega ovinka v levo na sredi proge.....to morte vidt.....skoraj cel ovinek drajsal po robu.....Kelly Slater bi bil ponosen (al kaj je že).

p.s.: aja pa kazni bo tud kr dost...vsaj kolkr sm vidu ko sem vas proti koncu gledal :D Dedek mraz bo prinesel kile pa sekunde!!!! HOHOHOHOHOHOHOH :D

Link to post

Lol, na štartu nisem mogel dat v prvo... volan in pedali se niso odzivali, tema. Preden sem ugotovil, da se avto očitno ne bo premaknu, je bilo že prepozno in nekdo se mi je zaletel v rit. Si predstavljam, kako je bilo, ko je zagledal stoječega Seata.

Ko so se vsi odpeljali, sem poskušal izštekat volan iz compa in iz elektrike, pa spet nazaj - še vedno nič. Prosil bi, če mi kdo lahko pomaga pri tem, če je že kdaj imel podoben problem. Imam pa Momota in je do zdaj delal OK.

R2: No, na srečo je za R2 volan spet delal. Uspel mi je odličen štart, takoj mimo Volvota in BMW-ja. V prvem zavoju pa me je potem Volvo zadel od znotraj in sem zletel ven.

Kljub temu mi je hitro uspelo ujeti priključek in počasi sem pridobival mesto za mestom. Zadnji zavoj je bil dober za prehitevanje, enkrat pa se je neki BMW tam obrnil počez, kar mi je omogočilo, da sem iz zadnjega mesta napredoval že do 11. Sledilo je še nekaj bojev, v igri je bila deseterica, kaj več pa ne, a sem naredil napako in moral od začetka :))

Druga dirka je bila zabavna :D

Link to post

Jao Marin stvarno mi je žao. Znao sam da si prvi i onda vidim Marin Čolak has left the game u zadnen krogu... katastrofa.

Moj vikend tut katastrofa. Q nek zadaj. Potem sem v R1 po svoji zaslugi zgubil točke, v R2 pa spet med točkami, ampak to Kurentu ni blo všeč očitno... :P je mal preveč na notranjo stran porinu ko je odhajal s peska, ampak sm prpravlen to vzet kot racing incident...

Uglavnem vikend za pozabt. Maxl na Brnu dirkal ne bom, ampak se bom konektu na server, če bom s tem zgubu kak KG. [jezik12]

Link to post

Rezultat je bil po pričakovanju slab :roll:

Na Q naredil personal best, čeprov bi lahko spustil še za desetinko, če ne bi 2 zaporedna kroga zajebal zadnji dolg ovink...p12 se mi zdi, da je blo

R1: kr v redu štart, se prebil do glavača, ki me je še pravočasno zaprl. mal kasnej sm zapeljal na notranji robnik in zapravu vse možnosti za točko ali 2 [wall] No sm vseen nadaljeval, se zapletu najprej s kurentom, ko sm se izogibal naletu šostra, nekaj krogov kasnej pa me je novak zbil v gume in sm sam v boks šou. Pa novak, mal bl previdno nazaj na progo lezi, k sm se ti komaj izognu in sm zato mesto zgubil ... no sej je blo to itak zadaj tko, da ni panike :)

R2: na štartu sem bil že pri sprednjih vratih seata pred mano, ko me je začel rint na travo tko, da nism nč pridobil. Do konca dirke se vozu zadaj in gledal stunte nooba v volvotu, ki me je zbil vn na drugem splitu, krog kasneje pa še novaka v istem ovinku [Joj]

slike in morebitne prijave pa jutr...no danes :D

kakorkol, do naslednje dirke bom še mal potestiral bmw 07, ker je po moje bolši kot 08, pa upam, da se ga bo dovolilo vozit.

Link to post
Eno vprašanje: a nebi morali tisti, ki so se na novo pridružili v ligo začeti s +20kg (to je ničla)?

moglo bi bit +30,

+20 zaradi ničle,

+10 pa zaradi priklučitve sredi sezone

vsaj tako je bilo pri Jermanu, ki je začel v Valenciji

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...