Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Amm en offtopic: A je kdo mogoče probal kej primerjat STCC volvota pa WTCC08 volvota? A je kaka razlika v performancah? mm46?

Če se prov spomnem od začetka sezone, ko sm gledal kak bi skin za volvota wtcc spravu not, je bla not sam ena mapa od volvota in ne kot za bmw npr. "bmw 320si 2007", "bmw 320si 2008"..., sam pa je blo tko poštimano, da ti avto pokaže v več serijah in zato tudi ni enak "hack" za volvo skin support kot je za ostale. Jaz mislim, da je fizika čist ista za stcc in wtcc volvo, nisem pa šou delat primerjave na progo...Pa tudi mi ni jasno, zakaj so nardil stcc avte, ki jih še ni blo v wtcc (c30 in 307) hitrejše od ostalih :?

Link to post

Opravičilo izostanka:

se opravičujem, dirko bom zopt moral preskočiti, še vedno se nisem spravil pokonci wacko.gif... zravnal. Blokada, tablete ... ne gre in ne gre. Upam da se rehabilitiram do naslednje.

Vsem sodelujočim želim lepe čase in uvrstitve!

Vroom!

Link to post
Mene dans niti ne bo. Nimam volana in steam account so mi hi-jackali icon_wall.gif[Jaoo]. Mimogrede: a niso tebi b_u_r_i enkrat isto nardil? Če ja, kolko časa si čakal pol, ko si poslal na steam, da so ti ga recoverali?

Ne, niso meni. Nekomu drugemu, se spomnim, da je tudi napisal tuki na forumu...

Link to post
Mene dans niti ne bo. Nimam volana in steam account so mi hi-jackali icon_wall.gif[Jaoo]. Mimogrede: a niso tebi b_u_r_i enkrat isto nardil? Če ja, kolko časa si čakal pol, ko si poslal na steam, da so ti ga recoverali?

To se je men zgodil. Tukaj si lahko prebereš, iz datumov pa lahko razbereš kolk časa je trajal, da sem dobil account nazaj. A kej veš kako se je to zgodil, ker jaz nisem nikol tega ugotovil. Upam, da bojo hitr zrihtal. [ok]

Link to post
Ej Tušar kako to mislš cele sloracing ekipe? A ni serverja al kaj?

Sorry, mal nerodno sm napisal. V glavnem, server je, jaz bom dirkal(če lahko temu tako rečemo, pomojm je bolj primeren izraz "cijaziti se kot uboga para in upati na čudež" [Joj] ) , mAxL je pa še zmeraj vprašljiv...

Link to post
Mene dans niti ne bo. Nimam volana in steam account so mi hi-jackali icon_wall.gif[Jaoo]. Mimogrede: a niso tebi b_u_r_i enkrat isto nardil? Če ja, kolko časa si čakal pol, ko si poslal na steam, da so ti ga recoverali?

To se je men zgodil. Tukaj si lahko prebereš, iz datumov pa lahko razbereš kolk časa je trajal, da sem dobil account nazaj. A kej veš kako se je to zgodil, ker jaz nisem nikol tega ugotovil. Upam, da bojo hitr zrihtal. [ok]

Ja vem kako je blo - dobu sem sporočilo, ki je zgledalo identično kot steam community in vrjetno ko sem se loginal, mi je pobralo podatke. Pol na mail pa sem dobu (sem kasneje opazu), da so spremenili mi username in mail. Zdej sem poslal report (kr account je bil disabled) in upam na najbolje.

Link to post

To sem pa včeraj tut jaz dobil. Sam je pisal, da ni official steam stran, in sem rajš zaprl. Sam se ne spomnim, da bi takrat, ko so ga men ukradl, dobil tako obvestilo.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...