Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

@Ale

Opravičilo sprejeto :wink:

vem tudi, da sem izbral avto, ki se ga hitro zavrti in niti ne pričakujem, da ste okol bmw-jev kaj bolj pazljivi kot okol fwd avtov...mam občutek, da se v raceon lažje lovi bmw-ja...na uradnem treningu me je v zadnjem ovinku nekdo 2x al 3x butnu in se ga je dalo lepo polovit, kar bi se lani hitro končalo v pesku.

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

[krniki] Sam ne it po pesku T1-T2 sikano.

ne o "po pesku" debatirat.. ker je bo 80%+ krogov odpelanih po pesku.

ps: izber avto! pa da vidmo kje smo...

...na uradnem treningu me je v zadnjem ovinku nekdo 2x al 3x butnu in se ga je dalo lepo polovit, kar bi se lani hitro končalo v pesku.

če si pa car & si se že nekj nauču od lani ;)

Link to post

No, pa da še jaz par vrstic napišem (bom kaj dodal ko pogledam replay-e).

Q: Tema... niti bliz svojega PB... kaj sem delal ne vem... več kot očitno ne tako kot bi moral

R1 : Mal nervoze ker mi že Q ni ratalo, potem še slab štart in sem se kar namučil, da sem prišel do P11. Proti koncu (mislim da 12 krog ->) na levi ni bilo več gripa.

R2 : Malo preveč pameten in namesto bi pustil setup tako kot je sem čačkal in naredil iz "štale", sekret ;) Gripa je zmanjkalo še prej kot na polovici dirki...Nekje na polovici sem zadel še Mejaka, za kar se mu opravičujem. 3 kroge pred koncem pa tako kot je bilo že napisano ... rookie napaka, direkt v steno in konec dirke...

All in all.. za prvič bi lahko bilo slabše, vseeno pa sem pričakoval malo več... Back to training očitno...

P.S. : Ene par krogov sva se borila s Čolakom... hehe ni kaj tip zna zapirat ... svaka čast.. in to ves čas pošteno...

PA da mal podžgem... hehehe... volvoti imajo očitno res KERS montiran... ko sva se pragnjala s Čolakom je zaveterje pomagalo... ne velik... je pa... na trenignu sem vozil približno enako za enim volvotom pa od zaveterja ni bilo nič...

Pa preden me naskočite.... mi je vseeno tud če letitjo mičkeno boljš... med prvimi se ne bom še kmalu vozil in tudi če bi imel volvota mislim, da nebi bilo nič boljše kot je bilo...

Link to post

Evo od zdj naprej se ne kregam več o (avtu o katerem ne govorim več), eni si mislmo svoje, drugi pa svoje. :!:

So bl pomembne reči. Naprimer ta, da mi ki ne furamo (avta o katerem ne govorim več) spijemo več pira kot pa te trije. Zdj se mormo samo še zment kje sprobamo.... do piknika je še mal dolga. icon_joj.gif

Lahko pa se pomerimo v pitju jegra, glede na to da mam sponzorske jegrčke! :D

Link to post

ko se že o avtih menmo...škoda, k ni mel Zanardi že v sezoni 2008 6-stopenjske sekvence :twisted: Za volvote pa me bk, če so hitrejši, ker če sm iskren, ne bi bil blizu novaku in apatu tudi, če bi vozila npr. seata so pa bli spredaj bolj zanimivi boji in je po moje večje zadovoljstvo, če prehitiš nekoga s "hitrejšim" avtom :D

Link to post
A zdej k si se ti spomnu! Prej si pa cel teden trobil $%# to, $%# tist, $%#...icon_krniki.gif

Mam blokado na to besedo, da se ne kregam. PITJE >>> KREG. [Jel2]

Link to post

Vsak ga bo omenu predn bo dol padu! :D To bi se šli lahk mexico Volvo edition. Vse isto sam če rečeš "Volvo" tut piješ. Kak bi bli nabasni... sam se bojim da bi razni denziji nalašč skos upili... "vooolvoo, volvooo,volvoooo... wiii 3 štamprle" :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...