Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Zgleda da bo na prvi dirki pole pod 1.20.xxx dejte mal odnehat... eni moramo na šiht hodit in ni cajta tolk trenirat [krniki]

no, za info. včeraj JE padu cajt pod 1.20 ;)

Link to post

Play, po eni strani maš prou, sam recimo jest sm biu učer tok razpizden k sm biu že u prvi dirki 2x zbit(enkrat en volvo, drugič en dizlaš) pol pa še u prvem ovinku, kjer me je zbil janko.(nč ne zamerim se pač zgodi, tako kot se je men u okayami, da sm se naslonu na gogo, pa me je pol v naslednjem ovinku v ograjo poslou). Nism še dočaku dirke da me neb noben sesu [Jaoo]

Link to post

NE VZET TA POST KOT NEKO JOKANJE

Včeri so se mi zdel zlo hitri Volvoti, še posebej pri izhodu iz ovinka, kako so me lovil... pa sm šel dons probat Q. Vzel sm Q setup od Honde in v parih krogih naredu 1:19.600. Da se na 1:19.5. Z drugim avtom mislm da to enostavno ni možno...

hmm.jpg

Zdj a se zmenmo potestirat kakšne KG, alpa nekaj... ker v vsakem primeru avto je dost hitrej kot ostali. Zanima me sam če se bomo kej pogovoril o telih Volvotih al jih enostavno pustimo takšne kot so?

PS: Upam sam da nimam dons full hitr dan pa bi vse vozu 1:19.5 :P:oops:

Link to post
NE VZET TA POST KOT NEKO JOKANJE

Včeri so se mi zdel zlo hitri Volvoti, še posebej pri izhodu iz ovinka, kako so me lovil... pa sm šel dons probat Q. Vzel sm Q setup od Honde in v parih krogih naredu 1:19.600. Da se na 1:19.5. Z drugim avtom mislm da to enostavno ni možno...

Kje si pa dobu ključe od volva? :D

Dobr si ga posekal :)

Sicer si se pa včeri pelu 1:19.8 z hondo takoj v 2 al 3 krogu ;)

pa vem da bi še šlo mal ;)

Nč proti nbenmu avtu, sam dvomim da bi jih dal drgač skupaj v eno klaso, če neb bli uravnoteženi... ampak to je sam moje mnenje...

Daj še na lado ta setup :D

PS: pa nehaj že trenirat, ker nočemo da si spet P1 na konc leta ;)

Link to post

Volvota si testiral na online ali offline q :D sicer so baje stcc avti malenkost hitrejši, lahko pa volvo driverji to zanikate s časom postavljenim z drugim (wtcc) avtom [iz] Pa brez zamere, zarad mene se pusti tko k je, bom vsaj mel izgovor zakaj sm počasnejši :mrgreen:

Link to post

mejak na serverju tako kot smo včeraj vozil. Server Q.

Apat verjem da sem velik bl poseku s hondo včeraj potem na našem malem treningu... Sj samo če probaš še sam par krogov s katerim kol FWD in pa Volvotam, boš vrjetno čutu razliko v gripu pri pospeševanju iz ovinkov...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...