Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

Ok R2 se opravicujm, sm jst sprožu eno orng bombo icon_zvizg.gif... Sori eni od hond sm ga mal porinu potem pa sm ga probal poravnat ampak ni šlo, potem sem dobil še celo konjenico od zadaj. Pa nas je blo prec 10 na travi.

Na Q smo pa zlo izenaceni... Mislm tut, da ko bo uradno, da bomo bolj resno fural, pa GOVORIL TUDI NE BOMO!

capture2009-11-0221-45-5.jpg

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

O fak keri cajti v Q :( To bo letos ubijalsko.

Od kdaj se vidi dim v replayu, btw?

Po uradnem treningu je šlo še hitrej, a ne PEK? :D

dim > če maš vkloplenga, bi se mogu videt... al ne?

Sicer pa ni sam PEK kriv za to bombo. pržgal res da je vrvico, sam opažam, da k se spedaj naredi panika nihče kaj dost ne spušča gasa in še vedno rine naprej, kot da se ni nič zgodilo... Kot da se bo res tulk profiriralo. Če bi vsi mejčkn zmanjšal...bi blo manj trkov.

Link to post

No ja....če s tem misliš mene, ki sem pribil v PEKa, lahko povem, da sem ga opazil šele zadnjo stotinko sekunde, ko je že bil postavljen počez. Samo nisem imel kaj narediti. Mogoče se tko iz zunanjega pogleda vidi, kot da bi lahko vse skupi videl in pričakoval, samo notri v avtu je čisto druga zgodba.

Link to post
No ja....če s tem misliš mene, ki sem pribil v PEKa, lahko povem, da sem ga opazil šele zadnjo stotinko sekunde, ko je že bil postavljen počez. Samo nisem imel kaj narediti. Mogoče se tko iz zunanjega pogleda vidi, kot da bi lahko vse skupi videl in pričakoval, samo notri v avtu je čisto druga zgodba.

Ne vrti se vse vedno okol tebe ;)

Ne nism mislu tebe. Nobenga specifično, sam tko na splošno opažanje. Že iz okayame...

Link to post

Ja problem je ker kater kol od teh za mano bi zabremzu, bi dobil v rit vsaj 2 avta... Vsi nikol ne zabremzajo, tut sam nism upu pa sm mislu da bom Vodičarja (mislm da je on tista honda) pravilno potavu ce mu spredaj mal bok poravnam pa se ni izšlo,... ko sva pa enkrat mela manjšo hitrost pa vidte kaj se je zgodil. ph34r.gif

Se pa opravičujem Vodičarju za tole pokvarjeno dirko.

maxl ti pa nic kazni pisat za pisanje, saj si ti tut pisal. icon_thongue.gif:D

Link to post
...sam opažam, da k se spedaj naredi panika nihče kaj dost ne spušča gasa in še vedno rine naprej, kot da se ni nič zgodilo... Kot da se bo res tulk profiriralo. Če bi vsi mejčkn zmanjšal...bi blo manj trkov.

Ja to sem pa tut jaz opazil.

Ko se zgodi nesreča je izobešena rumena zastava zato je itak prepovedano prehitevat icon_krniki.gif...OK, sej vem, da se ne moreš zaradi tega kr ustavit na progi, sam gas spustit, pa mal zabremzat je pa ponavadi treba.

Sej razumem, da ste nekateri že bolj zimsko razpoloženi, sam ne dirkamo s plugi in tisto pred vami ni kup snega, da ga lahko kr odrineš. :twisted:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...