Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Ni kaj veliko debatirat, ostaje tako kot lani. Pregledata vsaj 2 od 3 (Ale, Killer_B in mAxL--lahko tudi Samo, če hoče) in stvar zaklučijo.

Seveda da lahko pogledam. Je pa res, da je zaenkrat vse odvisno od časa in količine sumljivih situacij. Žal mi trenutno primanjkuje tudi časa za kvalitetne treninge. Upam na boljše čase.

Link to post

Tole bo zanimivo.... real driver proti virtualcem....icon_dance.gif Tud mene firec matra kolk je res špil blizu realnosti in najbrž je Čolak pravi naslov za take informacije.... Maxl daj naredi intervju z njim, da ga ne naskoči pol foruma ;)

Link to post

Danes je tko uradni trening, pa bomo po moje jutri lahko mal bolj natančo določil a bo to proga, robnik, al pa še kej več. Sigurno pa ne bomo prve šikane spremenil v en ovinek. Pa še vidl bomo kolk špil v novi verziji kaznuje take stvari.

Dejmo najprej mal potrenirat, pol se bomo pa vse zmenil. [ok]

Link to post

Danes mene žal ne bo, ker sem domača varuška. [ok] Bova pa s sinkotom posnetek včerajšne WTCC dirke v deževni Okayami pogledala, dokler ne zaspi eden ali drugi. :)

Dober trening želim. Se vidimo v četrtek.

Link to post

Se opravičujem eni hondi na treningu (R1). Sem probal, če se da vozit z joypadom, sam očitno se ne da delat drugega, kot kak "hotlap", ker moreš nastavit šibkejše bremze in potem v gužvi ni tapravga odziva.

Lepo se mejte na ostalih treningih in na dirki...js bom žal spet mogu izpustit prvi event :(

Link to post

R1 štart , se Bmw-ju nastavljam, da me ne bo prehitel,pa sem počasi rinil nekoga z Volvotom, se fino oproščam.

Obe dirki sta se mi zdeli, kot da furamo 2leti nazaj ali prvič..(zmer se vse zajebe v prvem ovinku).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...