Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

Mene je pa tale RaceON (oz njena cena) totalno razočarala in ne mislim dat 25e za polišpane menije in avte, ki jih ne bom vozu [guns]

Tako gledano ni veliko, po drugi strani je pa za en MOD zelo veliko....glede na to, da nekateri delajo za rFactor podobne stvari zastonj. Razočaran nad ceno, za 25€ dobiš že netKar PRO :?

Se pa splača tistim, ki nimajo Race07/STCC (30€). :?

Kam morem podpisat da se strinjam? :)

Link to post
  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

Ja so... če kao kupiš full verzijo odpljuneš 40€ in potem dobiš vse race 07 +stcc +evo + race on ... u glavnem glede na njihovo cenovno politiko je očitno, da obstoječi userji ki smo kupovali od race 07 naprej,smo manj vredni kakor novi ?!?!? Če seštejem samo nakup race 07+ gtr evo + race on sem že ob slabih 50€ pa sem še vedno brez stcc-ja... Hehe in potem se glave brihtne čudijo kako da piratsvo uspeva tako kot uspeva... Sami nosijo 90% krivde...

Link to post

To pa je nateg to. Jaz sem čako da kupim celi package. Zaj pa nima GTR te. Ma nej gre v pm pol. Kaj sem pol sploh čako če bi že lahko takrat kupo Evo package pa bi me čisto isto prišlo, le da bi gejm mel pol leta prej.

Se splača sploh kupit GTR te? Mislim sej te doben ne vozi to. Niti na R2P menda ne.

Link to post

Ja neki obstaja, da se odstrani ta helmet view ... malce si poglej RaceDepartment forum, tam sem nekaj zasledil pa ne vem več zdej točno kje...

Amm ... a čmo se mal napisat, kdo bo 100% imel RaceON (oz. kdo ga že ima), tok da vidmo kok nas je kej?

1. B_U_R_I

2. silverfox1973

3. PEK

4. edgeslo

5. Killer_B

6. Robert_S

7. Jero950

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...