Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

GTR2 še zdaleč ni za v pokoj. ;) To bo ob naslednjem izidu Simbina UPAM! [smoke]

Še najboljš da gre v pokoj takrat kot bomo šli mi... 2 dni po smrti boš še delu pol pa pokoj. [Joj]

Link to post

Jah pri meni gre, ker nimam cajta za vse to zraven WTCC in STCC pa se FM, in Clio.

Že to je skrani overkill in če hočem sploh biti competativni in ne tak kot na zadnji clio dirki bo ga treba upokojit in glede na to da ni setupsev nikjer in si moram vse sam delat, je še to vprašljivo. Če pa še to nebo pomagalo, bom pa jaz obeso rokavice na klin, tak da bolše da me ne pustite tak zadi v nasledni clio dirki. [krniki]

Link to post

No kdo bi imel original DVD RACE on, ne Steam verzijo?(Original medij,ovitek itd, špil pač)

-če bi nas kupilo 10kom , zvem v ponedeljek pomoje bolšo ceno, nabavil jih bo 3d svet, jaz pa dam dalje z 0 rabata?

-kdor bi imel, naj piše na trgovinaplaygame@gmail.com ali me naj pokliče na 031-434-225 Damjan, bodi le 100% kupec!

Hvala! [ok]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...