Skoči na vsebino

Recommended Posts

Kaj še nisi vsi naredili? O groza. Te bi jaz banal iz prvenstva. Odgovornost pa taka.

Sem 100% da jih ne bo na več kot polovici dirk ne bo, pač odnos je odnos, lahko rečemo temu tudi odgovornost, potem bodo pa razni izgovori, kot jih že vsi poznamo - klasika.

Ampak na koncu je itak odnos in karakter človeka. Ampak brez veze, kaj sploh razmišljam na glas...

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 176
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Red Bull Racing je pripravljen...         Mogoče na voljo že za današnjo dirko...

Dragi Benjamin, spostujem tvoje nesramno mnenje, vendar ce ti ni kaj prav in se ne strinjas s potekom organizacije, te nobeden ne sili k sodelovanju. Imamo sponzorje, kateri so prispevali nagrade, zat

Akrapovic Racing Final

Kaj še nisi vsi naredili? O groza. Te bi jaz banal iz prvenstva. Odgovornost pa taka.

Sem 100% da jih ne bo na več kot polovici dirk ne bo, pač odnos je odnos, lahko rečemo temu tudi odgovornost, potem bodo pa razni izgovori, kot jih že vsi poznamo - klasika.

Ampak na koncu je itak odnos in karakter človeka. Ampak brez veze, kaj sploh razmišljam na glas...

 

Mitja jaz sem moj skin končal,ko še ti nisi vedel,da so number template črnobeli. Včeraj se je moji ekipi pridružil še en član in moram narediti še za njega barvno kombinacijo in številke spremeniti. Hvala.

Link to post
Deli na drugih straneh

2.6 Barvne preobleke (skini)

Skin mora biti narejen skladno s predlogo - na vnaprej določenih mestih se morajo nahajati sponzorji, številke ter podatki o vozniku (I. Priimek). Ekipe morajo skine izdelati do 17.10.2014. Skine naj se posreduje preko ZS, da bomo pripravili skinpack.

 

 

 

Kdor mi je poslal svoj skin preko ZS, ga bom dal v skinpack že za testno dirko. Ostali ga morate izdelati do 17.10.2014

Link to post
Deli na drugih straneh

Sej ni tak problem, tudi če se naredijo naslednji teden. Bolj zaradi tega, da se nebi 100x dol vleklo. Tisti, kateri lahko naredi do sobote, naj naredi. Drugi pač naslednji teden. Čas je uradno do 17.10.... samo ne se prepirat okoli tega. ;) 

Link to post
Deli na drugih straneh

Kdaj je rok za poslat skin? Zadnje 3 tedne sem biu tako zaposlen da niti foruma nisem imel časa in volje odpreti.

Pridem na testno derko natko pa probam naredit še skin zase. Razmislam če bi zamenjal Z4 z Mercedesom. Sporočim odločitev. Mogoče se ne bom uspel udeležiti vseh dirk zato se ne upam it v ekipo z nobenim, da ne bo potem slabe volje z zbiranjem točk. Sem združil use v tole sporočilo čeprav ni use povezano z skinom. Hvala

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...