Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Evo friki, maste update-an dedicated server z zadnjo verzijo FSONE 2008.

IP: 84.255.240.239

Server: SloF1

Geslo: sloracing

IP je isti skozi, proga je Avstralija...

Link to post

Jaz sem bil gor pa mi dela vse ok!

Tak da boste morali malo inštalacije pregledat in pa povezave ki sem jih dal na eni od prejšnjih strani.

To je FSONE 2008 v1.0B FULL FINAL!

In ne v 1.0!

Link to post

Če si inštaliral FSONE 2008 v1.0B FULL FINAL pol imaš oba! Se pravi MP in SP!

In tu ni nič narobe!

Trackpack je pa tudi samo ta pravilen! (Track_Pack_V1)

Ko je mene začelo zezat nisem kaj dosti pomišljal! Zbrisal sem vse mode in dodatke na koncu pa še rFactor. Po ponovni namestitvi rFactorja pa sem samo te mode inštaliral,ki jih rabimo.

In trenutno mi še vse dela OK!

Po moje je to najlažja in najbolj sigurna varijanta,da ni nekih problemov.

Link to post

Če bi blo po moje bi TC lahko tudi izklopil!icon_ok.gif

Saj,ko se navadiš ni to nič hudega! Pač par krogov rabiš,da dobiš občutek kako in kdaj pritisnit na gas. Pa pazit moraš,da ko pritisneš na polno mora bit volan kolk tolk poravnan.

Ja no! Je pa dost odvisno tudi od nastavitev dirkalnika še posebej prestavnega razmerja.

Včeraj sma z Mirotom poizkusila z izklopljenim TC-jem.

Moji časi so bili skoraj identični kot z vklopljenim TC-jem. Je pa res,da sem z mojimi nastavitvami in z vklopljenim TC-jem za Mirotom zaostajal celo sekundo.

Ne vem točno z koliko bencina se je Miro poganjal po progi. Jaz sem imel kot po navadi za 11 krogov goriva.

V glavnem kaj se nastavitev tiče mi ta mod nikakor ne leži in ne najdem hitrih nastavitev.

Avto je sicer zelo uravnotežen in mi med vožnjo ne dela preglavic ni pa prave hitrosti.

Bo še treba delat na nastavitvah. [Joj]

Link to post

Ok, to se pravi gremo na FSONE 2008 z novo sezono.....brez TC, naj bo za začetek najprej na MED, potem se pa lahko med sezono odločimo za off. Ker če gremo na off že v začetku potem se marsikdo sploh ne bo vključil.

Iz kje že rFactor dol cuknem...bom vse na novo naložil. Kaj je pametno backupirat?

Link to post

Ja rFactor dobiš že skoraj na vseh to***t straneh.

Sicer pa od kod si pa tega,ki ga imaš sedaj dobil? A nimaš shranjenega?

Nastavitve dirkalnikov in pa nastavitve volana si pa le shrani. Vsaj jaz si te nastavitve po navadi shranjujem.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...