Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ma kakšni relayi in Tykai...postavte normalen server in gasa. Sej nismo v hollywoodu, da se bo kdo igral hitri in drzni. Smo v Sloveniji in nehajte komplicirat in zavajat folk o nekih cheatih.

Navaden server, navaden export file za v gpcos in to je to....karkoli druzga bo zakompliciralo vse skupaj.

Na konc bo na cilj prišlo 5 komadov v razmiku 3 minut, v katerih se tudi poznalo nebi, če imaste 1sek hitrejši(zgoljufan) avto.

Čudno, da dirkači v ClioCUP prvenstvu nimajo teh pomislekov o goljufanju(lepo dirkajo in vse je tako kot je treba, brez vseh antičitov in NITI 1x se ni kdo oglasiv, da bi se kaj uporabilo)....mater sej ste kot politiki.

A ste mogoče vidli, da se je potrebno na race2play(najbolj znana stran online dirkanja) povezati preko relaya? NE!

Kaj res mislete, da se bo en bogi slovenec lotu spreminjat kodo(source), da bo najboljši v SloRacing F1 ligi :roll:

biggrin.gif +1

Link to post
Ma kakšni relayi in Tykai...postavte normalen server in gasa. Sej nismo v hollywoodu, da se bo kdo igral hitri in drzni. Smo v Sloveniji in nehajte komplicirat in zavajat folk o nekih cheatih.

Navaden server, navaden export file za v gpcos in to je to....karkoli druzga bo zakompliciralo vse skupaj.

Na konc bo na cilj prišlo 5 komadov v razmiku 3 minut, v katerih se tudi poznalo nebi, če imaste 1sek hitrejši(zgoljufan) avto.

Čudno, da dirkači v ClioCUP prvenstvu nimajo teh pomislekov o goljufanju(lepo dirkajo in vse je tako kot je treba, brez vseh antičitov in NITI 1x se ni kdo oglasiv, da bi se kaj uporabilo)....mater sej ste kot politiki.

A ste mogoče vidli, da se je potrebno na race2play(najbolj znana stran online dirkanja) povezati preko relaya? NE!

Kaj res mislete, da se bo en bogi slovenec lotu spreminjat kodo(source), da bo najboljši v SloRacing F1 ligi :roll:

[ok]

Link to post
Kaj res mislete, da se bo en bogi slovenec lotu spreminjat kodo(source), da bo najboljši v SloRacing F1 ligi

Ja žal sem na ta problem že naletel! Sicer ne v tej ligi ampak v bivši ARL!

Mogoče tudi zaradi tega nimam več zaupanja v druge tekmovalce!

Nočem pa forsirat teh programčkov in to tudi ni zraslo na mojem zelniku v prvi izdaji te lige!

Sem se pa strinjal z uvedbo,da ne bi bilo pomislekov da goljufam!

Link to post
jst bi pršu sam mam mismatch ker mam kers patch, unistalat ga pa ne znam. Če ma kdo kako idejo kr nej pove

Po moje ni to! Ker imam tudi sam kers pa Miro ni mogel gor!

Bo Miro postavil server pa bomo videli!

Link to post
jst bi pršu sam mam mismatch ker mam kers patch, unistalat ga pa ne znam. Če ma kdo kako idejo kr nej pove

Po moje ni to! Ker imam tudi sam kers pa Miro ni mogel gor!

Bo Miro postavil server pa bomo videli!

jst pa mislm da je, ker s tamalmu dost prek LAN špilava in vem da jst sem mel kers patch on pa ne, in ni mogu pridet gor dokler si ga ni inštaliru.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...