Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tole je super, samo se malo bojim takšnih težav:

AC_Support: "Please say also that who will ask for support about tracks with more pit boxes than original, because "IT STUTTERS OMG POOR OPTIMIZATION LAZY DEVS!" and so on, will be instantly banned forever and burned on a stump."
 
Potestirat bi bilo potrebno pa s polnim gridom - za testne dirke pa ne bomo nabrali toliko dirkačev... Poleg tega se mi zdi riskantno delat to tik pred zdajci - že tako bo preveč drugih težav :D
Link to post

Kaj v online dirkah se sedaj kalkulira fizika samo mojega dirkalnika,ki ga vozim ali vseh? Vem,da je bilo na začetku to zelo pereče,ampak kolikor vem so to porihtali. Seveda bi to bilo potrebno testirati,preden bi se uporabilo na kakšnem prvenstvu. Za dirko z Ai je itak že preveč 20 nasprotnikov pa že javlja obremenjenost procesorja :D 

Link to post

Saj to ravno,zakaj bi torej bil stuter v online dirkah? Torej je v tem stavku bilo mišljeno zgolj za offline dirke z artificial intelligence in na splošno,da ne bi kdo popljuval Kunosa.

AC_Support: "Please say also that who will ask for support about tracks with more pit boxes than original, because "IT STUTTERS OMG POOR OPTIMIZATION LAZY DEVS!" and so on, will be instantly banned forever and burned on a stump."

 

Link to post

Kaj v online dirkah se sedaj kalkulira fizika samo mojega dirkalnika,ki ga vozim ali vseh? Vem,da je bilo na začetku to zelo pereče,ampak kolikor vem so to porihtali. Seveda bi to bilo potrebno testirati,preden bi se uporabilo na kakšnem prvenstvu. Za dirko z Ai je itak že preveč 20 nasprotnikov pa že javlja obremenjenost procesorja :D 

En mix je.

Fizika se racuna na vsakem PCju posebaj. Server samo distribuira podatke o poziciji in druge relevantne podatke iz katerih lasko pol vsak PC zase izracuna pozicijo vseh. Tu so pol se razme predikcije in optimizacije (npr. racuna se samo za tiste, ki jih vidis), v osnovi je pa to to.

Sicer bi serverji morali biti SUPER PCji in vse bi bilo nagravzno pocasno zaradi povezav server-peer.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kaj še kdo vozi to po pulic serverjih? Po dolgem času ( zaradi odlične F1 lige v Rf2) odpeljem dva štarta in dvakrat me nabašejo in pristanem na zadnjem mestu, tako da verjetno spet kak mesec ne taknem.....:/ :(

Link to post

Na nekaterih public serverjih se kar dobro peljejo. To so tisti serverje, kjer so zmeraj gor admini in takoj kickajo problematične voznike. Čez nekaj časa se navadiš, na katerih serverjih je OK in potem klikaš samo na tiste.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...