Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

Tale Track builder ko pride ga vrjetno kupim ko bo prek steama, sem uporabljo starega že ki je bil veliko bolj nadležen. Tak da bom ziher naredu kak hillclimb al pa stage iz slovenskega rallya.

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

Evo, čez dobre pol urce bo na voljo "konča" različica Spielberga, na kateri bomo vozili tudi to nedeljo.

 

--> Selčan, to pot se pelji 10 na uro, pa BODI pozoren na detaje na progi in okoli nje.  Pa povej kaj vse si videl, glede na drugo verzijo, ki tega nima, da vidim kako dobro opazuješ. Če boš kaj falil, ti bom povedal (itak, da boš falil dosti njih). Ampak, če poznaš pravo progo, veš kje je kaj ;)

 

 

ps: konstruktivna kritika je vedno dobrodošla, kar si tudi želim, da progo še izboljšam. Samo NE MI PROSIM glede nizkih FPS-jev (to ne jemljem več kot konstruktivno kritiko), ker lepota tudi zahteva svoj davek! 

Link to post

Sej AC bi lahko tudi nardil tak da bi rabu mašino za 4 jurje da bi laufal na 60 fps pa rekl da lepota stane. Sam je nekje meja ko se ne splača več detajlirat ker bo fps drop napram minimalnemu visual gainu prevelik. Ajde če ti 1 na 10 jamra zarat fpsjev je še znosno kaj več pa ne.

Link to post

Ja, AC služi, jaz pa ne, to je razlika, pa še učim se - le tega je pa ogromno, sploh "for" kako dobiti fps-je.

Saj jih ne jamra, po moji oceni (za Grobnik) recimo eden na 30 ali pa še manj, če štejem folk iz celega sveta. Ponavadi sta to dva ali trije asi, ki so nekje bogu za hrbtom, brez keša, pa bi se šla najnovejšo tehniko, bez dnarja.

Link to post

Če je prevelik frame drop pač zmanjšaš detajle v igri in bo letelo kot sneta sekira. Igra ponuja velik nabor funkcij glede grafičnega izgleda in vsak si lahko nastavi tako,da mu bo igra delovala tekoče. Je pa res,da bi bilo lepo,če kreator dirkališča naleti na veliko pritožb glede frame dropa in,da je zadeva zelo obremenjujoča za strojno opremo naj le ta poskrbi,da se tej neljubi situaciji nekako izogne,popravi in z tem ne tvega negativnega mnenja o izdelku. Sicer bo največji problem morda dirka proti Ai,kjer procesor preračunava še umetno inteligenco. 

Link to post

Še zdaleč ni tako obremenjujoča. Sam namreč delam približno za mojo zelo srednje kategorni hardware, tako da skoraj nobenemu (recimo 5>%) nebi smelo povzročati preglavice. Čene pa, kot si rekel, zmanjšat detaje pa bo. Tudi sam moreš še določene zadeve na progi porihtati, da bo za manjš detajle, sedaj to še ni (vsi videite vse), razen če sam špil kaj sam zamnjša, ampak dvomim, le to mora modder sam označiti za vsak objekt posebej.

 

Brez panike, vsem nam bo Spielberg favfal kot namazan :)

 

 

ps: pa povejte mnenje o sami progi (bodite pozorni na mnoge detajle, danes sem dodal še rampo ob izhodu iz boxov ;) ).

Link to post

Nisem še sprobal, ampak moja kritika gre predvsem na modele dreves ki so nadevani okoli proge. Vse ostalo z lahkoto preživim. Ampak modeli dreves/grmičevja so najbol opazni takoj ko prideš na stezo. Nad vsemi ostlaimi objekti se nimam kej dost za pritoževat..seveda bom jutri ko pridem z rallya temeljito vse pregledal ;)

Link to post

Igra ponuja velik nabor funkcij glede grafičnega izgleda in vsak si lahko nastavi tako,da mu bo igra delovala tekoče.

Vidim, da so ti stvari blizu. Bi naredil kak vodič mogoče, kje začeti zmanjševati oziroma povečevati kakšne nastavitve.

Meni trenutno štekne občasno, pa imam ko sem sam čez 100 fps? Sploh če vklopim smoke in the mirror.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...