Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

Pustite človeku veselje, jaz komaj čakam, da se zapeljem po tele progi, pa če bo treba zato par dreves posekat mi je vseen. 

 

Konec koncev, če bo proga pravi čas nared, bi jo lahko namesto Imole dali v prvenstvo?

Link to post

Vidim, da bo prihodnja prvenstva potrebno organizirati z več eventi, ne samo s šestimi :D BMWje bomo pustil tako kot je, ker bo čez poletje tako ali tako prevelik upad udeležbe.

 

 

Sej smo o tem že debatiral. Moramo najprej stestirat, če bo dobr delal. Če ne bo težav, potem bomo predebatiral o zamenjavi.

Link to post

10 fpsjev je marsikomu veliko, terga ma naprimer 30 frejmov na kunosovih progah, kaj bi se zgodilo če bi vozil na taki ki požre še več :D

 

Res se bom sekiral. Za njega potem proga sredi puščave.

 

@Rokovnjač: Đžabe govort. Saj veš, še toliko dobrega narediš folku, pa še vedno najde neke napake, čeprav sam ni niti mignil z mezincem.

 

Link to post

Mitja, dejstvo je, da je škoda delat 50m hoste, če jo v igri vidimo 15m (ne govorim o dolžini ob progi, pač pa vstran od piste). Nič drugega, in škoda je da žre fpsje za brez veze, ker tam nima najmanjšega učinka :) 

Samo moje mnenje.

Link to post

200 km/h je cca 55 m/s.

 

Pri 30 fps to pomeni racunanje fizike in refresh ekrana na vsakih prevozenih cca. 1.8m. Kako sploh lahko zadanes break pointe, apexe, se priblizas varno drugemu avtu z tako resolucijo mi ni povsem jasno.

 

Osebno mislim, da pod 60~80fps nimas kej veliko delat.

 

Mitja ti samo gasa !!

Uredil - MarkoP
Link to post

Marko: nad 60fps nima več nobenega vpliva. Meni se pod 60 zdi, kot da mi preskakuje in nimam pravega filinga.

Marjan: zdej maš nvidia geforce experience in lahko optimiziraš za vsako igro posebej, da ti pa na 45-60 fps. če te ne moti tistih 45, je kul, če pa te, si pa še malo zmanjšaš :)

Link to post

Včasih je igra imela nek video detektor, in je delalo. Sedaj moraš pa dokturirat, kje in kaj zmanjševat. 

 

Saj ni res. Jaz to porihrtam v 1. 2 minutah, ko špil prvič probam. Pač vem kakšen hardware imam in vem tudi kaj pričakujem od špila (njegove zahteve). Simple, ni kaj komplicirati. Pa itak je že vse znano, kako pa kaj. Džabe neki tuhrati, 500€ ven pa po novo grafično, pa bo, ne?

Link to post

Mitja, saj veš. Eni znajo hladilni agregat popravit, eni pa žarnice ne znajo zamenjat. Stvari morajo biti tako narejene, da so enostavne. 

Blaž: A se ta expiriance dejansko uporabljate. Assetto Corsa ni na seznamu?

Link to post

Lej k res ni :D Čudno, glede na to, da so delali z nvidio... Ja nč, pol je pa za sprobavat. Mene je naučilo, da igrca na max settingih v multiplayerju s 24 avti ne dela lih najbolj... nažalost je blo to na prvi dirki gt3 prvenstva :D ti maš 760, torej bi ti moglo nekje na medium-high delat, z AA nabitim do konca in reflectioni na off. Ni ti pa treba doktorirat vn iz tega. Kar koli boš zmanjšal, ti bo dalo frejme in rajši jih met več kot manj ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...