Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

Ošpice fašem, ko preberem karkoli o sekanju. Marko in Miha - tole je zadnje opozorilo in prosim da en druzga ignorirata... Počasi mi bo prekipelo. Če nimata kej pametnega za napisat in skos drgneta tole sekanje, raje ne napišita nič.

RSR nima nobene veze z našimi prvenstvi. Je ni imel in je ne bo imel. Je pa fajn, ker lahko nardiš hotlap "tekmovanje", da se lahko med tednom malo zamotite, ko ni dirk in ko se je težko kaj skup dobit.Pa malo lahko primerjaš svoje čase, da vidiš koliko se še da naredit ...

Mitja - pohvale za trud z RBR!

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Guys please change your damper settings. There is a setup example from misterbeam a few pages back which resolves the bouncing. Please stop using default, and experiment or learn to resolve your setup issues with the available options in the game.
Your issues are totally suspension setup related. 

Link to post

Meni ne trese pa ima tudi G27 sem pa sledil navodilom kako nastavit FFB. Trese ko stojim in obračam volan, ko grem v travo in pol se ven pobiram. Drugače pa ne, da bi sam od sebe tresel. Mogoče imaš gain previsok. Meni daleč najboljši avto v AC.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...