Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

7 hours ago, MarkoP said:

To tudi meni ni jasno !?!? Da bi šli Bathrust skenirat pa niti ne pomislijo. Pa še kakšna legenedarna bi se našla.

Ti veš da licence in logistika niso zastonj ane (Bathurst ni zraven Rima)? Povej še kakšno legendarno k je v Evropi ajde. Kar pride na misel: Donington (meni je meh, ampak dosti ljudi bi jo radi meli), Portimao (zame ena najbojših prog sploh). Ajde še Zolder mogoče, ampak tista proga ne proizvede dobrega dirkanja... rajši Paul Richard al pa Misano. To so 4 proge, k so mi razmeroma ušeč in bi jih še rad vidu in so nekako realistične za realizirat. Če ti pade še kaj na pamet, povej, ampak kar se selekcije prog tiče, ima AC zelo pestro izbiro :)

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

Hahah. Blaž :) Imaš ti delnice od Kunosa al kaj ?

Assen, Brno just to name two. Se pač niso uskaldili z Mitjo in gredo skenirat enega najboljših modov za AC.

Uredil - MarkoP
Link to post
36 minutes ago, MarkoP said:

Hahah. Blaž :) Imaš ti delnice od Kunosa al kaj ?

Assen, Brno just to name two. Se pač niso uskaldili z Mitjo in gredo skenirat enega najboljših modov za AC.

Očitno ni dovolj dober (no offence) al pa se bojijo dat še eno ne laserscannano progo, ker zadnjič je folk pizdu za đabe. Nimam delnic od kunosa, ampak blojenje u prazno mi rahlo pizdi ;)

Link to post
30 minutes ago, silicijeva dolina said:

Na začetku so se na veliko hvalili,da bodo vse proge skenirane,tako,da sem jim že pri Zandy-ju zameril ;) Ne rečem,je lepo narejena samo oni raje malo po svoje vse skupaj. Skratka Italjansko in po štefanovo.

So te zajebali a, k so dali eno progo zastonj notr :D Ne, sej razumem... Po odzivu skupnosti tega pač ne bojo več delali, pa naj bo to boljše ali pa slabše :)

Link to post

Joj Blaž. Super če bodo skenirali. To je prava pot. Škoda le, da je bila ravno ta proga v njihovem planu, ko pa odličen mod že obstaja. Kvalitete tukaj res ne bi oporekal. 

To je bil ves point okoli Spielberga. Sej isto trobimo na koncu. Potrebe po razburjenje ne vidim.

Link to post
Pred eno uro, skopusnik je napisal:

Saj se ti razburjaš, ker bodo skenirali kar je že narejeno.

Ja. Fino bi bilo, če bi skenirali katero, ki je še ni. Poizkušaj Miha razumeti takole: 1+1 je več kot 1.

Link to post
37 minutes ago, mancSLO said:

Ja. Fino bi bilo, če bi skenirali katero, ki je še ni. Poizkušaj Miha razumeti takole: 1+1 je več kot 1.

Potem ne bi mel nobene proge lasersko skenirane :D nordschleife je že bla, barcelona je že bla, brands hatch je že bil, zandvo... aja sej res :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...