Skoči na vsebino

GT Series Bryce Canyon 23.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 172
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsaka čast Bonča in Joco in ostali. Jaz pod 1:18 ne pridem pa če grem peš po koleke v Rim...

Predlagam Nordschleife za naslednjič, mislim da bi pašalo s temi avotmobili, pa proga je testirana, tako da dela Ja?

Ta proga me spominja na tole: :D

Ravno tako meni nagaja tale mod 2x sm potegnu 4x razpakirov in še vedno javlja neke napake ko grem v igro mi ne kaze skin od avtomobila...

Žal ne bom vozil...

Ps. še nekaj imam željo da bi v nedeljo nekaj dirkali pod katero temo v forum to napišem oz s kom se morem zmenit za server hvala ;)

Link to post

Tudi GHD gorjanci je isto. bom use skp se enkt dou potegno pa probo...

Ravno tako meni nagaja tale mod 2x sm potegnu 4x razpakirov in še vedno javlja neke napake ko grem v igro mi ne kaze skin od avtomobila...

Imata od prej kakšen mod inštaliran? Probajta na frišno namestit rFactor

P.S.: Predvidevam, da bodo najhitrejši (Bonča) peljali okoli 2:20, če ne še kaj hitreje...

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Jaz ga nisem pobral s te strani pa mi gre normalno noter sem zdaj probal it na server.

Probaj ga zajeba*

naredi bližnico na dektop in pod target (SLO cilj) vpiši npr. "c:\rFactor\rFactor.exe"(presledek)+connect 84.52.183.202:34298 +password "sloracing" +fullproc +highprio

+connect (pomeni da se bo povezal na ta IP)

+password (pomeni da server uporablja to geslo)

+fullproc (samo če imaš dual core)

+highprio (pomeni da bo program oz. igra laufala na polno in ne bo štekala če nas bo dosti)

Ko klikneš na bližnico se zažene rF in te avtomatsko vrže na server

screenshot002-copy.jpg

Link to post

Imata od prej kakšen mod inštaliran? Probajta na frišno namestit rFactor

P.S.: Predvidevam, da bodo najhitrejši (Bonča) peljali okoli 2:20, če ne še kaj hitreje...

Cel rfactor zbrisan, na novo zdownloadan rfactor + mod in proga... isti problem, očitno ne dam v prave mape vsega :P A lohk notr recimo v mapo rfactor/gamedata/vehicles v direktoriju rfactor, vrzem notr kr mapo RAR/gamedata/vehicles/Blacpain ki je v mapi vehicles v raru, ali morem notr dat vsebino te mape blacpain??

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...