Skoči na vsebino

Škoda Octavia CUP Salzburgring 19.2.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsak, ki ma 5 min časa pa lahko dela kraval skoz? Eni si preveč k srcu ženete stvari......Podpiram skopušnika, ker tele neumnosti z nesrečami se vlečejo iz dirke v dirko, leta in leta......Kot da je

Dobro zdaj ker me že za jezik vlačite, že v štartu organizacije ste pogrnili na izpitu- zakaj- zdaj vam bom povedal, kje je tukaj v prvem postu naliman pravilnik??? ni ga!!!! Vsaki dan prihajajo novi

Set lahko dam že zdaj... najdete ga pod "default", ga uporabite, hlajenje mašine zmanjšate na 2 in upate, da je ne raznese

Kaj pole z progo in sekanjem šikane? Kako se bomo zmenili?

Jaz bi rekel takole:

Če bomo vozili tole obstoječo verzije proge:

- OBVEZNO PREPOVEDANO KAKRŠNO KOLI SEKANJE ŠIKANE

- OBVEZNO JO JE TREBA PREPELJATI Z VSEMI 4 KOLESI PO PROGI OZIROMA PO ROBNIKIH.

Kdor se tega ne bo držal, bodo diskvalificiran.

Smo za to? Drugače je itak brez veze, da bi kar povprek sekali.

Tako da GUME morajo ostani za svojih mestih!

Link to post

Se strinjam, ampak včasih ko je borba, pride do nesreč... in če se slučajno med borbo podre gume v šikani, se da vseeno kako zmenit kot npr. Igralec A in igralec B sta v borbi. Igralec B se pripravi na prehitevanje in se zgodi da prehiti igralca A s tem da podre šikano. V tem primeru more igralec B spustiti igralca A da ga nazaj prehiti,

Tako bo bilo pravično

Link to post

Ma itak je vse brez veze, gume bodo šle že v 1. krogu povseod kjer so, v to sem prepričan.

Kar se pa tiče sekanja šikan, pa zaenkrat ni še nobeden nič rekel (razen mene). Tako da če nebo nobene besede, potem na polno skozi šikane (brez spuščanja gasa).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...