Skoči na vsebino

Škoda Octavia CUP Salzburgring 19.2.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsak, ki ma 5 min časa pa lahko dela kraval skoz? Eni si preveč k srcu ženete stvari......Podpiram skopušnika, ker tele neumnosti z nesrečami se vlečejo iz dirke v dirko, leta in leta......Kot da je

Dobro zdaj ker me že za jezik vlačite, že v štartu organizacije ste pogrnili na izpitu- zakaj- zdaj vam bom povedal, kje je tukaj v prvem postu naliman pravilnik??? ni ga!!!! Vsaki dan prihajajo novi

Set lahko dam že zdaj... najdete ga pod "default", ga uporabite, hlajenje mašine zmanjšate na 2 in upate, da je ne raznese

OK, jst kar treniram, sm probau odpeljat 10 krogov in se držim na 1:37:00 povprečno, drugače moj najbolši čas do zdej je 1:36:904 ampak se da bolše ;) Sm pa opaziu en problem... Sprednja leva guma po 10 krogih je totalno uničena... Kaj če bi se dodala ena trša mešanica gume oz. kaj naj naredim da se mi ne uniči? :roll:

Še ena slikca... se pač zgodi

Octaviacrash_zpsf099877d.jpg

Link to post

... Sm pa opaziu en problem... Sprednja leva guma po 10 krogih je totalno uničena... Kaj če bi se dodala ena trša mešanica gume oz. kaj naj naredim da se mi ne uniči?

Hehe, se boš že naučil šparati gume :)

ps: Komot se da narediti 20 krogov.

Link to post

Miha, če se bomo odločil uporabljat novi mod itak ni nobenih komplikacij. Mod se samo inštalira v rFactor mapo, vse ostane enako, sam da so pol na izbiro še škode letnik 08. Simpl ko pasulj... [ok]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...