Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Kiler, kilerske fotke, hudo res!!! :mrgreen: :mrgreen: icon_ok.gif

mm46 sad.gif:(sad.gif, ne vem kej naj začnem, kvalifikacije so me kr malo razočarala,nekak ni šel avto za 1 res hitr krog, gume se niso in niso ogrele, tako da šele 5mesto.

Nato mi kr nekak štart rata solidarno, nato prec nekja napak v prvih krogih in tiščim za 2 mesto oz. 3 pozicija, res prečudovitoooo kaj naj druzga rečem, celih 30krogov za mm46, pa res ne vem če sva bila v 30 krogih za max 1-2s narazen, večina po pol sekunde, res da mi je všeč tvoj BMW roko na srce NAJLEPŠI SKIN, kaj je hud!!icon_eek.gif

Pa vseeno sem nekako šparal in tudi ne gume, lepše zaviral in se je vse skupaj zelo obrestovalo, šele 31 krog pregrete prve gume.

No mislim da sem 2x že popreje rahlo ruknil in enkrat malo bolj mm46, nato pa res prokleti 30 al 31 krog, ko men ni blo nič janso oz. lahko bi vedel, da mormo it prou kmalu v bokse,pa še ta krog sva bila čist čist skupaj, nato pa sm iz desnega ovinka, ko bi se mi vsaj porajalo, da boš rahlo zaviral in se je zgodilo, če nebi blo treba it v bokse bi te 100% pokačal, tudi men ni blo vseeno in res še enkrat oprosti!

Še enx žal mi je, raj bi bil 3tji, pa da bi se do konca borila še 20korgov+, v bpoksih sem pa bil le samo 7,4sekunde :mrgreen:

Drugače pa odlična napeta dirka, meni osebno sigurno najboljša, bil sm prokleto na trnih celo dirko!

Hvala za pohvale sovozniku Mitji in le tako dalje!

racesteam-2009-03-15-20-.jpg

Link to post
  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

Kako ti je pa ratalo, da si bili samo 7 sekund v boxih?

-menjal sm prve gume in 0 benza.(bom še replay pogledal,če je točno 7,4s, ko sm videl čas sem.

Link to post

Ponavadi, ko sem menjal samo prve gume, je bil rezultat drift challenge. Avto je potem skoraj nevozen. Moraš cel cajt zadnji konc lovit. Tko se je Glavač zajebal na prvi dirki, pa jst na R2P. Jst zdej vedno menjam vse 4 gume.

Link to post

Men je pa glih to dobr, da je tolk krogov. Postanek je potem vsaj smiseln. Dobr je tudi, če napako nardiš, lahko potem še nadoknadiš. Pri WTCC je en zajeb = konec, ker je tko mal krogov.

Pa vsaj mal se prešvicaš od tolk krogov :D

Link to post

mm46 prokleto hude fotke [ok] , se pa po lepo vidi, kje sva bila oz. linija obeh, zelo proti levemu robu, čeprva je izvoz zelo zaprt desnemu ovinku notranje strani, ta izvoz za bokse je res problematičen!

Še od Mitjata fotke, svaka čast!

stcc-fotke.jpg

Link to post

Tist k sm počez, k si me ruknu je v šikani 2 al 3 kroge prej :wink: Sem pa večino ovinkov šou precej bl na široko kot ti, sploh zadnji in tist po šikani "over crest" ovink si bil ti ponavad čist na notranjem robniku jaz pa wide :D Sva pa mela hude boje, res škoda za tisto nesrečo

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...