Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Iz zanesljivih virov sem slišal da bo Nordšlajfa na voljo v roku 1-2 tednov :)

skenirana nordšlajfa bo zame vrhunec ac-ja moje sanje da se enkrat v rl zapeljem po tem zelenem peklu bom sedaj lahko potešil s tem natančnim skeniranim bobmončkom cant wait :S

ps:zokid jest bi tud šel res že dolgo časa gledam za kakšno šanso da bi se par folka zmenil pa kakšen dirkalnik no saj zame je dosti da se peljem zraven :)

Link to post

Vozil sem takrat svojega civika z 190 konji, pribitim na tla, pa vozil sem bemflo m3, opel gsi-ja, golfa vr6. Poleg (sovoznik) pa sem se vozil, z  911, in pa z corveto. Je neki svoj poseben trenutek ki ga res moreš probat, če imaš možnost. Imam strica, ki živi blizu inje res nekaj posebnega ker dobesedno cela okolica živi in pa diha za to progo, ki pa vemo da bo mogoče počasi izginila. Gor se pa vozi vse od dirkalnikov, oldičev motorjev kamp prikolic itd...... Vsak kateri ima to moznost naj se zapelje po progi pa magari z fičakom, ker je občutek res fenomenalen, je pa res da je v zadnjem času postalo nenormalno drago.

Link to post

Če ne veš pol ne hod. Je brez veze ;)

 

Glede Nurra, pa itak, a je sploh še kaj čudnega, da se vse podira? Jaz se sploh še čudim, da še stoji (kot recimo oval v Monzi, sedaj pa je pod vprašaj padel celoten kraljevi park, vključno z progo) - barabe hočejo vse podreti.

Link to post

tako kot pravi Miha. Lokalne oblasti so mačehovske do proge, tudi država se pohc....... na tale ponos, ostanejo še samo lokalni ljubitelji in združenja, ampak, je to premalo da bi jo ohranili, ker je potrebna celovite prenove.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...