Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

Fantje, tisti ko imaste 3D zaslone, ne šparat z njim, jaz sem po dolgem času spet očala uporabil, pa jih nebi če nebi nek film gledal. In sem si rekel: čaki sej AC bi pa mogla bit zanimiva v 3D. Noro vam povem, notri v avtu ko sediš je kot v resnici. Globina števcev, vsa armaturka u piko kot v resnici. Res perfektno, ne morem prehvalti, nikoli več brez 3D očal ne bom vozil AC.  Pa še ko pogledaš levo in desno ja kot bi res v avtu sedel.

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

No ni glih tak rožnato, ker rabiš 3D program ki mal zamegli robove, poleg tega da zgubiš četrtino pikslov in izgubiš nekaj frejmov, je pa res da še vseen zgleda fajn, ampak ni za dolge dirke.

No ja neb vedu za druge, mam jaz to že vse v grafični kartici. Da vzame kar nekaj FPS je res. Resolucijo sem moral full znižat samo se niti opazi ne na 3D. Tak da bom probal še na daljše ture. 

Link to post

I fix-a :D....po changelogu sodeč je 1.0.6 RC zunaj :)

 

1.0.6 RC
- Launcher default theme: fix for opponent skin selection method
- Launcher default theme: fix for special event opponent level
- updated FMod project for modders (in SDK\Audio folder). Please use Fmod 1.05.03 - pipeline still WIP
- exposed MAX_CHANNELS parameter in assetto_corsa.ini. Lower to 32 ONLY IF you experience stuttering/missing audio during gameplay
- fixed missing backfires for some cars
- optimized FMod thread occupancy
- Lotus 98T qualifying turbo and engine rev damage balancing

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...