Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Jaz sem znižal skoraj vse na medium, pa imam i7 4770, 16GB RAM, GTX760 itd., dodatnih aplikacij pa tudi nimam pa je vseeno štekalo in hreščalo.

Drugače je pa 30fps katastrofalno (imel včeraj po polovici dirke), če bi imel skos tako ne bi igral AC sploh ker so me oči bolele po 3 krogih.

Še vedno kolnem te taljane. Pol se pa na beta pa alfa pa lancia zgovarjajo, mamicu jim...

Link to post

znižaj še reflections (ne mirrors, ampak tisto kar je spodaj, daj na none), ker ti pobere največ frejmov. procesor je redko kdaj problem in ram tudi, kar v igrcah zajebava je grafična, ki bi ti mogla peljat medium u izi. si že psokušal to?

exposed MAX_CHANNELS parameter in assetto_corsa.ini. Lower to 32 ONLY IF you experience stuttering/missing audio during gameplay

čene je dosti stvari, k lahko vplivajo na frejme in zvok, uključno s snemalnimi programi, antivirusi, firewallom, x-fire, itd. jst nekih problemov nimam (še).

Glih mi je na misel pršlo: vsi tisti, k mate probleme z frejmi in zvokom, na kolko mate nastavljeno velikost posnetkov, ki vam jih shrani v igrci?

Link to post

Jaz sem imel na 500MB, cel kup aplikacij (vse te, ki jih ima mancSLO ter še nekaj drugih). Drugih problemov kot to, da mi je za cca. 15 sekund zmrznila slika (še ne vem vzroka) in nisem imel zvoka gum (sumim na aplikacijo za spotterja), nisem imel. Nobenih frame dropov niti hreščanja zvoka.

Link to post

Jaz sem imel na 500MB, cel kup aplikacij (vse te, ki jih ima mancSLO ter še nekaj drugih). Drugih problemov kot to, da mi je za cca. 15 sekund zmrznila slika (še ne vem vzroka) in nisem imel zvoka gum (sumim na aplikacijo za spotterja), nisem imel. Nobenih frame dropov niti hreščanja zvoka.

 

To,da slika zamrzne se dogaja tudi meni in ne vem zakaj se to dogaja. Prvo sem posumil na replay posnetek. Ko porabi teh recimo 500MB za shranjevanje in začne ponovno shranjevati je lahko tudi to krivo,druga mi ne pride na pamet. To bodo morali porihtati.

Link to post

Sam sem malo testiral tole AC in prišel do ugotovitve, da izjemno žre matični procesor in niti ni važno kako dobro Grafo imate v računalu. to je posebej očitno, če štartate single player dirko z 24 dirkači. Ob štartu vam poraba procesorja nabije v tri krasne in moj je ob vključenih vseh detajlih počepnil, medtem ko grafična ni bila bistveno preveč obremenjena, oziroma niti ni bila. Verjetno je razlog mletje in preračunavanje vse umetne pameti.

 

Iz tega razloga sem potem naredil celoten reboot sistema. Naložil vse na novo, Windowse, Steam in zadnjo verzijo Assetto Corse. Zadeva sedaj deluje občutno boljše.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...