Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Jaz bi ti svetoval, da kupiš steam ključ preko ene od alternativnih spletnih trgovin (prihraniš lahko 10€).

 

Steam pa moraš inštalirat in ustvarit račun (če ga slučajno še nimaš), potem pa ali kupiš igro preko njihove trgovine (ista kot vsaka druga spletna trgovina) ali pa samo aktiviraš STEAM ključ, ki si ga kupil drugje :)

Link to post

Ali mi lahko nekdo razloži, kako naj testiram postanke v boksih, če ni moje ikep tam, ko zapeljem v bokse?? Poskušal sem tako v race weekend, kot quick race, pa ni nikogar na mestu, ko bi jih rabil??? Hbala. 

Link to post

Tukaj so ga res pobiksali. Makaronarji, kaj jim čmo. Mar bi na projektu delali še eno leto, pa nam dali kolikor toliko spodobno simulacijo, ne da tako vsak po svoje neki bentimo, saj tudi mene razp... sem ter tja. Jebi ga zdaj, je kar je. Samo ima pa špil daleč najboljšo fiziko, zato sem jaz tukaj in nikjer drugje!

Link to post

Ja, AC še veliko manjka, da bo vsaj spodobno za kakšne pametne lige. Pa vseeno... Cel teden imaš že online server, kjer bi lahko sprobal bokse. Postavi si ga lahko tut vsak sam, če želi. Če rabiš kakšno pomoč, lahko tudi tukaj vprašaš pa z veseljem pomagamo (npr. postavimo server, če ga rabiš).

Včasih se je treba kej prej spomnit pa testirat, ne vse zadnji dan.

Link to post

Meni je jasno, da bi lahko prej. Samo mi ni bilo jasno, pač nisem nikoli še vozil dirke sam, na serverju so pa postanki vedno delali in sem pač mislil, da je to vključeno v 1.0 verzijo špila. Je pa tako, da se vsedem 1x na teden za komp, ker ni časa, zdaj ko je prvenstvo sem odpeljal pred kvalifikacijami par krogov, da sem avto nastavil. Nimam več 20 let in 24 ur časa zase. Verjetno pa nisem edini. 

 

Kot pravim, sem mislil da tudi v SP delajo piti, hvala še enkrat za razsvetlitev, grem zdaj najt en server :) 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...