Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

Sej ne da jamram ke nism najhitrejši. "Jamram" ker nikakor ne razumem kje se najdejo dve pa pol sekunde. Pa po več kot 150 krogih bi pa mogoč kaj lahk boljš blo.

Navsezadnje pa december nabija, tečaj za gasilca, kolokviji, poskušaš na šiht it ko utegneš...najdi še pol cajta za nabijanje krogov v nedogled. Eni ga majo preveč...

Ne vem no... komot lahko rečem, da mi openwheelerji ne ležijo kaj dosti (f1 je dokaz). Ko pa sem tole probal, je šlo s stock setom v manj kot 10 krogih 1:28.2 (8x sem se sicer zavrtel, a vseeno :D).

Čudno se mi zdi, ker se spomnim, da si bil kar hiter včasih, vsaj tako kot jaz ali hitrejši...

Samo razmišljam če je mogoče kak hardware kriv... enkrat mi je začel crkovat pedal za gas in ni šlo na pospeševanjih in ravninah kot bi moralo... je lahko to razlog?

Link to post
  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Tut js se spomnim da nism mel takih problemov. Največ sekundo do tadobrih, ne pa to. Do 1.28.1 sm pa zdej glih komi prlezu.

Pojma nimam, gas in bremza na vseh indikatorjih delata ok, polno-prazno. Mam pa zmeri občutek kot da avto nikamor ne gre...

EDIT: No, sprobu sm Troštov set izpred par postov in je čas padu do 1.27.8...pa še zmer debela sekunda da bom kje blizu spodobnim cajtom.

Link to post

Ja seveda, saj ti si tud novinec po svoje. Vsi lahko pridejo, oni so pa bolj pod drobnogledom.

Tako da se vidimo na serverju danes čez pol urce.

@Vedran: Rekao sam ti da ne trenirat mnogo i ti ne čuješ ništa. :D Ovo je alien time. :D

Link to post

Glede tistega bug-a ki dvigne eno kolo v zrak... je kdo točno pogruntal zakaj in kaj in kako to? Meni sicer ne dvigne ekstremno, imam pa 1,2 cm nižjo

zadnje levo kolo napram zadnjemu desnemu. In se ne da rešiti tako da levega dvignem za 1,2 cm, ne pomaga(na telemetriji to gledam)? Sem spreminjal tudi

bump in re-bound, vzmetenje itd., pa nisem pogruntat kaj bi blo?

Se pa lahko tudi sam pohvalim s PB 1.25.883, in to z lastnim setup-om :)

Čeprav je konec koncev vseeno kakšen čas odpelješ na en krog, za točke bo treba odpeljat cca. 30 krogov :)

Link to post

Današnji test je uspešno opravil le Kristian Puhov, ki je tako obdržal sedež v Dallari (JJ Lehto).

Za ostale je pa tako: zadnjič (v začetku prejšnjega tedna) ste prikazali praktično vsi bolj križarjenje po stezi kot pa dirkanje, zato smo rekli, da bo danes test, če je morda kdo vendarle napredoval. Bilo je razpisano kdaj bo test in na serverju sta se na koncu prikazala le Puhov in Zajc. Ostali niste niti sporočili, da boste odsotni zato se vam ne mislimo več prilagajat. Tako jutrišnji test odpade! Zaenkrat ima torej zagotovljen sedež le Puhov, ostali pa v kolikor ste željani vožnje v prvenstvu se boste morali dokazovati na treningih, ki so dobrodošli za vse. Možnosti za nastop v Imoli ima še Luka Zajc, ki je sporočil današnjo odsotnost. Luka, če boš za stvar boš stestiran verjetno v sredo zvečer (okoli 19.00 ure) - kontakt zs, msn..

Opomba - sprememba pri seznamu dirkačev:

Sedaj, ko je seznam dirkačev že bolj jasen, smo se vodilni odločili, da malenkost premešamo voznike, da bo z moštvenega stališča še malenkost bolj zanimivo.

In sicer: zamenjali smo oba Lukata. Bedenik se bo pridružil Kralju v Ligierju, Zajc pa če bo ''preživel'' test, Mrharju v Tyrellu.

Če se torej strinjata...

4. Luka Zajc ----------> Tyrell (Stefano Modena)???

25. Luka Bedenik ----------> Ligier (Thierry Boutsen)

Uredil - Adri
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...