Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

SERVER BO POSTAVLJEN OD ZDAJ NAPREJ DO JUTRIŠNJE DIRKE!

Fajn trenirajte! Pa če je treba it v drug session VOTAjte, ker me ni za računalnikom.

SloBTCC

pass: /

Link to post

Nore dirke!!! NORE!!!! Na prvi smo se ene 10x zamenjal na prvem mestu. Upam, da bo Vajt imel čas, da naredi en movie na hitrco. Tole je bil zame eden boljših dirkaških večerov! Prešvical sem pa tako, kot da sm 10 km prelaufal. Super. Super napeto pa čeprav nas je blo samo 6. Upam, da bo večja udeležba naslednjič :)

  • Upvote 1
Link to post

Vajtos če se ti bo le dalo, pa naredi en film, kjer je blo največ akcije oz. sej akcija je bla non stop , vse 3 dirke po 14 krogov.

Kej takega v moji karieri vožnje še ne, zadnjič prvič probal te avte po dolgem času.Ubistvu se nism še niti volana do danes niti mal navadil, vozil sem kamero zunaj, menjalnik pa shifter, ne na volanu,nikoli še nism vozil zares na tak način menjanja, zmer mi ni šlo od rok, danes pa čista akcija.

Q sem peljal kar dobro, sem že videl, da bo dirka TOP.Sicer bal sem se le, da mi vsi ne pobegnejo.Ne vem kej naj začnem, kolikor sem do danes kritiziral volan F Elita, ga pa danes res resno pohvalim, volan in stopalke so čist TOPšit, čista poezija..., da ne nakladam, s tem volanom imam občutek, kot da se sprva ko so hladne gume pelje spoštovanja vreden, le ko se gume ogrejejo pa akcija na polno.

Volan je tako nežen, da vrjet ne morem, premikam ga lepo počasi, kar naredim to on nardi, tudi če me fino odnese, lahko avto kr popravim, če je pretirano pač ne.Natančen v mili mili meter, osebno se mi pelje oc CSR-ja še kr dosti bolje, bom videl v bodoče, ma na volanu poleg Fm4 igre, nimam niti 20,30h.

Res da bi PEK pomoje še malo napihal, pa vseen je tu še Murn in Davor, za oba vem da čist dober vozita, pa je šla dirka čist po mojem občutku, zanimivo mi je da lahko kasneje zaviram, s tem da ko na polno, ne stisnem stopalke do konca, res moram prehvalit stopalke, volan še posebaj, če se bo tako nadaljevalo, pa znam bit še soliden.Brez besed, lahko rečem, da nism vozil že 3-4 mesece, resno že 1leto, treniral nič, res da ti ostane nekaj, a vseeno je pomoje tukaj kr veliko procentov, da se avto pelje prokleto fenomenalno v volanu in stopalkah, pc mi laufa na polno lepo, vesel kot tele...

Ja mormo to ponovit, PEK v akcijo, pa gremo dalje, meni se zdijo te starejše legende vozil, res nadmočne, boje smo imeli totalno napete, dobesedno non stop skupaj skor vse kroge, nekaj napak, a vseen smo ga žgali na polno.Zmatran, ko hudič.

še en x bi res pohvalil Roka, da mi je predlagal kakšen pc si naj kupim oz. je on predlagal komponente, tudi to veliko vpliva na mojo vožnjo, ker grafika teče lepo.

  • Upvote 1
Link to post

Dirke so ble res nore (sam ne iz moje strani :)). Renault je slab :), sej ne sam prevec napak je blo pa nišlo tk ko bi moglo. Film bom naredu sam nevem kero dirko bi pomoje kr R1 ker ste se še njabol prehitevali :). Upam da mi bo uspelo do srede narest.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...