Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Jaz sem mislil to nedeljo. 18.3. se pravi za mojo 30tko. :) Sicer ne vem v kakšnem stanju bom... :)

Ker se na nekaterih novih progah preveč še proge učimo bom dal tokrat na izbiro Brands Hatch Indy in Donington GP (dolga verzija). V temi bo VOTE za progo.

Ker bo nedelja, upam da bo kej več folka za 2 fajn dirki, če ne bojo vsi formulaši testirali za 1. dirko v F1 prvenstvu. Mal tukaj napište kdo ma v nedeljo čas, še posebej tisti, ki ga med tednom ponavad nimate.

Link to post

I'm in. Brands Hatch mi je u ***** s temi avti, tako da raje Donington, čeprav smo ga že peljali. Sicer pa, uzemte si 20min pa odpelte par krogov. Jst na tem Westwoodu nisem naredil več kot 20 krogov pred dirko, pa sem bil blizu vrha na dirki...

(ajde jebiga napake so me zjebale, drgač bi bil)

Link to post

Jah PEK, ko ti trije tiščijo za ritjo hitr rataš živčen in odletiš po nepotrebnem :D Lahko pa pred nedeljo ene 2x postavmo server pa gremo peljat, pa se bomo tud na to navadl ;)

Link to post

banner.png

MOD (odpakirajte v ...\Steam\steamapps\"vaše steam ime"\race 07\)

PROGA (vozilo se bo daljšo verzijo proge - Donington GP)

Nedelja 18.3.2012

Qual : cca 20:50 (trajajo 25min, po Q vam dodelim kilograme)

Vozilo se bo 2 x 14 krogov.

  1. Janko Glavač
  2. Miha Fabijan
  3. Davorin Zorko
  4. Matej Vajthauzer
  5. Vedran Kralj
  6. Marin Čolak
  7. Matjaž Murn
  8. Jure Zupan
  9. Matej Dakskobler
  10. Aleš Kurent
  11. Damjan šimenc
Link to post

miha saj so lahko 3 dirke brez problema. Samo next stiskam na serverju po Race2. :) Samo pol folk ze dol gre... nekateri ze po R1 na zalost hehe.. nvem ce bojo še na R3 čakal vsi... ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...