Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Samo teli BTCC so pa hard shit, heh, sem šel potem nazaj v Okayamo, sem samo zehal, ker WTCC nikamor ne grejo... [jezik12] Odpeljal sem s Hondo par krogov 1.5.5xx, je pa kar ozka proga, hehe.

Če je čas ok, se prijavljam,

Tomaž Pavšek

Link to post

Tale mod je 1A, pa rečte kar čte! Nekaj se nas je nabral dans :) Se opravičujem za lag v prvi dirki in v prvi drugi (lol, čudn se sliš!)...sem pozabu izklopt to***t.

dennis, za tist crash nisi bil ti kriv, sem bil jst. Me je odneslo ven, pa sem upal da bom ujel :) Na konc je pa sam čez progo odletel direkt pred tebe :S Sem pa vidu kako je ko se avto 2x na streho prevrne :D

Sej vam kaže mene original skin? Ker sem pri sebi original zamenjal z mojim...

Link to post

Ja super dirke včeraj. Zdaj veste kje je treba bit previden. Prvi ovinek (nagnjen nascar) ni šans da prehtevate, prav tako drugega, ker boste v maline nekoga poslali. :) Prehiteva se varno le po nasprotni ravnini v oster desni ovinek.

S kilogrami sem tut dokaj zadel. Prvi trije smo se vse 3 dirke fural najboljši krog v parih TISOČINKAH. (1:05.0xx)

Ja dokler mi nimamo skina skopusnik, vidimo originalnega. Lahko pa daš skin na mediafire pa ga bomo zloadal, če je tak da je v costumskins. Pa glej da si okna prefarbal da ne bojo kromane haha.

Srečno danes na dirki. Server bo postavljen od 19h naprej.

Link to post

Prvi ovinek (nagnjen nascar) ni šans da prehtevate, prav tako drugega, ker boste v maline nekoga poslali. :) Prehiteva se varno le po nasprotni ravnini v oster desni ovinek.

Pff, varno prehitevanje je boring [smoke] Prvi in drugi ovinek grem na vse ali nič! [guns]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...