Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

REZULTATI!

Race 1

Race 2

Je bilo spet zanimivo dirkanje. Obakrat končal 3. V R2 huda borba na koncu s Kurentom in Bizjakom, iz katere je največ povlekel dvojni zmagovalec Kurent. Da ne omenim kako me je prehitel tam okoli 10 kroga v prvem ovinku... po zunanji!!! :)

Naslednji teden upam na malo boljšo udeležbo. Sporočim progo. (noben je še ni vozu pomoje ampak ni tezka za naucit.)

še slika kako me po zunanji strani prehiteva Kurent v Nissanu... :oops: (Marko z Oplom v ospredju)

kur.jpg

  • Upvote 2
Link to post

REZULTATI!

Race 1

Race 2

Je bilo spet zanimivo dirkanje. Obakrat končal 3. V R2 huda borba na koncu s Kurentom in Bizjakom, iz katere je največ povlekel dvojni zmagovalec Kurent. Da ne omenim kako me je prehitel tam okoli 10 kroga v prvem ovinku... po zunanji!!! :)

Naslednji teden upam na malo boljšo udeležbo. Sporočim progo. (noben je še ni vozu pomoje ampak ni tezka za naucit.)

še slika kako me po zunanji strani prehiteva Kurent v Nissanu... :oops: (Marko z Oplom v ospredju)

kur.jpg

to je ziher POMOTA!!! ki je te kdo vido da nissan prehiteva opla hahah

Link to post

Vsi, ki boste imeli čas naslednji teden furat spet tole, si zloadajte TO PROGO. Malo potrenirajte, saj za teh par ovinkov ne rabiš veliko treninga, ampak vseeno bolje nekaj kot nič!

Proga meni osebno je kar zanimiva, če so pa kakšne pripombe pa na dan z njimi (če upate). [krniki]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...