Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Res ne razumem, kaj pa ta od IR pol naklada, čes da rabiš močnejši volan da bi čutil detalje. 

Včeri sem v IR dvignil gain, da vidim, če se čuti kej teh "subtilnih" detaljev. Res je šel v clip hitreje, vendar o detaljih ne duha ne sluha.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

V clipu ti noben volan ne bo dodal subtilnih detajlov :)
 

Drugače se mi FFB v iRacingu zdi bol podoben fillingu hidravličnega servovolana, medtem ko mi Asseta za vsako večjo grbino zasuče volan.

Za moje pojme bi bila idealna rešitev ravno nekje vmes.

 

Link to post

V clipu ti noben volan ne bo dodal subtilnih detajlov :)

Jasno da ne. Če so detalji subtilni naj bi z večjim gainom prišli do izraza. Sej ni da je bil volan non-stop v clipu o detaljih pa vseeno bolj malo. Alen, kako ti gre IR ? Tvoj rating gre ^2 navzgor vidim :)

Link to post

Kot veš se je začela nova sezona. 
Izbrati moram steze za Grand Prix Series, ob enem bi pa rad kombiniral s Blancpain Sprint series, saj mi je ta serija top za vozit.
Toliko prog pa vse po 15 USD :/, avtomobili so v primerjavi s tem zelo poceni :D

Link to post

Vsake tolko dajo kakšen popust, ne samo na članarino. Večkrat pride v smislu "buy 100 credits, get 150".

Jaz bom v RUF Cup, če se tle kej ne zmenimo okoli AC. Manjkajo mi samo 3 proge, ki pa jih niti ne bom nabavil tako, da je vložek 0 za to sezono. 

Ravno gledam Blancpain serijo. Včeraj je bil. 1 tekmovalni dan in je bila partecipacija povprečno 40 voznikov na vsak štart, ki je vsako drugo uro. Ni slabo. Kaj šele bo za vikend. Ravno to me fascinira pri IR - kompeticija.

Uredil - MarkoP
Link to post

No imaš tudi količinski popust, 3 stvari 10% off, 6 stvari 20% off, nad 40 kosov kupljenega contenta pa imaš avtomatični 25% popust.

Ti je že kdaj ratalo pridobiti iRacing kredite glede na participacijo v prvenstvu?
 

Najceneje bi pa prišel čez, da veliko ljudi prepričaš, da te dajo kot refferal in za vsakega od njih potegneš 10$ :lol:

Link to post

To so max vrednosti, ki jih pri normalni rabi ti volani nikoli ne dosežejo. Za tako moč se morajo vrteti s hitrostjo 2500 RPM, kar pa vsi vemo, da je nemogoče. 

Lahko pojasniš kaj si s tem mislil? Moč? 2500RPM?

 

No takole zgleda Marko :)

Link to post

Pardon - ne moč, ampak navor. Na servomotorju je deklarirana krivulja navora. OSW ima idle navor cca. 11 Nm, Bodnar Wheel ima idle moč cca. 8Nm - za Accuforce ne najdem podatka.

Torej se krivulja navora začne pri 11Nm pri 0 RPM - max. moč pa bi servomotor dosegel, če bi se vrtel s hitrostjo 2500 RPM. Pač ti servomotorji niso v osnovi namenjeni za simracing, ker se pri simracingu nikoli ne bo vrtel z 2500RPM. Tako da je ta max. navor povsem irelevanten podatek.

Link to post

Malo se mi zdi bedasto,ko gledam,kako se tip muči z tem volanom in zraven stoka. Zakaj bi sploh kdo želel voziti z tako močnim FFB? Naj nekdo razloži,če ve,kako je ko voziš avto brez servo ojačevalca. Jaz se še spomnim,ker sem imel v svoji rani mladosti kar nekaj avtov brez servota :D In ziher nisem tako stokal :D 

Link to post

Mnja. Tole bolj tako zgleda, kot da ma avto servo pa je servo pumpa crknla :D

EDIT1: Sicer je pa res, da smo na naših starih avtomobilih imeli cca. 900° rotacije brez serva, to kar je novejšega brez serva pa ima veliko manjši kot - kar pomeni, da je težje obračat. Tile V8SC, ki jih vozi Niels sicer imajo servo...

EDIT2: Aha, saj pove v videu, da simulira odpoved serva ... zato tako velike sile.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Mogoče kdo ve kje bi dobil dobre setupe za Williams F1 car? Tisto kar je na IR forumu je dostikrat slabše od default setupa.
Tako sem recimo pobral setup za SPA, kjer je bila končna hitrost za 10kmh nižja od ostalih in potem se čudiš kje izgubljaš čas :roll:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...