Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Kaj mi lahko nekdo razloži par stvari glede iRacing igre. Zadevo sem že 1x poskusil,ko je bil eden od uporabnikov Slo-racing portala prijazen in mi je posodil njegov account. Trenutno je na steam-u ta simulacija znižana in pride recimo če izberem eno letno 7,74€,zraven pa je še pripisano "na mesec". Kaj zdaj to pomeni,da če izberem eno letno bom moral  plačati teh 7,74€ x 12 mesecev  ali je teh 7,74€ letna članarina? Po mojem ona prva varijanta,kajne? Pa še nekaj,ali moraš v igri avte kupovati ali se ti pač odklepajo glede na tvoj rating v igri? 

Link to post

7€ vsak mesec, vsak avto in proga se kupita posebi, avto 10 dolarjev proga 15. rating ti samo omogoča da lahko sploh voziš s temi avti online z drugimi ljudmi. Npr ne moreš vozit GT3 avtov če nimaš ratinga dovolj visokega, pa za vse serije moreš met vse proge če hočeš kej sploh. Drgač se zna zgodit da čakaš po 3 tedne da lahk sploh voziš online da pride tvoja proga na vrsto

Link to post

Da to pomeni mesečno članarino.

iracing ima 4 varijante glede naročnine: mesečna, 3-mesečna,1 letna in 2 letna.

Preko steama nikar ne kupuj, ker je stvar še bolj overpricana!

z članarino dobiš kar piše tule: http://www.iracing.com/membership/

Torej 7 avtov in 10 prog. Avte in proge se potem kupuje posebej (12 dolarjev avto, 15 dolarjev  proga) če uzameš 3 skupaj dobiš 10% popusta, če kupiš 6 kosov skupaj pa 20%

 

Če hočeš sprobati zastonj uveljavi tole ponudbo http://www.iracing.com/blancpain-2015/
PROMO CODE: PR-BLANCPAIN2015

@zamex23

iRating nima veze z licenco, pove samo tvojo relativno hitrost (nekakšen rank voznika), kar rabiš za napredovanje v višje serije je safety rating in pa vožnjo v seriji ki šteje za napredovanje (rookie -> D, mazda mx5) (d->c skip barber) itd :)

Uredil - alkoro
Link to post

Jaz sem podaljseval mesečno narocnino in cakal akcijo. Ko je prisla sem dal za 1 leto 45€. Enako za proge. Cakal sem akcijo in kupil 50% ceneje. Avtov spet ne rabis ne vem koliko. Das se v eno serijo in to nekaj casa furas.

Sezona ima 12 dirk/tednov od katerih se za prvenstvo steje najboljsih 8. Vsako prvenstvo se cca 1/3 prog rotira tako, da ne kupujes vedno znova vseh prog.

Drago, vendar je online izkusnja fenomenalna. Ce se nas vsako uro zbere 20 je to malo. Povprecno je v vecernih urah na dirkah 40 avtov in zapolnemo 2 grida. 

Se to. Veliko ljudi po mazdi za vedno ostane kar v skip barberju. Meni je RUF recimo zelo vsec. Ta teden je monza, ki je bila nedavno narejena in je res super. Za moj okus bolje od AC v tem primeru.

Uredil - MarkoP
Link to post

Še ena koda:
PR-GRIPTV gets you iRacing Subscription for only $12.00
3-Months of iRacing plus the Ford GT & Ford GT3 for FREE!!

 

Drugače imaš Marko čisto prav, skoraj vsako uro dneva se najde kandidat ki to je enakovreden in epske borbe sledijo :)

Moja borba z dirkačem ki ima 5500+ irating : https://www.youtube.com/watch?v=FwDxplCPlJk

 

Link to post

 

@zamex23

iRating nima veze z licenco, pove samo tvojo relativno hitrost (nekakšen rank voznika), kar rabiš za napredovanje v višje serije je safety rating in pa vožnjo v seriji ki šteje za napredovanje (rookie -> D, mazda mx5) (d->c skip barber) itd :)

govoril sem o ratingu, s tem sem mel v mislih safety rating ki ti pomaga pri promociji v višjo klaso.

Link to post

Hehe dobra. Okayama. Meni dobra proga. V mazdi je sicer skrajsana in se ne pelje skozi ta lepsi del.

jaz se kosam z dirkači ki imajo IR tam do 3000. Kar je vec je prehudo.

Uredil - MarkoP
Link to post

 

@zamex23

iRating nima veze z licenco, pove samo tvojo relativno hitrost (nekakšen rank voznika), kar rabiš za napredovanje v višje serije je safety rating in pa vožnjo v seriji ki šteje za napredovanje (rookie -> D, mazda mx5) (d->c skip barber) itd :)

govoril sem o ratingu, s tem sem mel v mislih safety rating ki ti pomaga pri promociji v višjo klaso.

Treba biti kar natančen, saj veliko novih iRacing članov ne ve razlike, še več jih pa ne ve da moraš poleg Safety Ratinga imeti tudi minimalno participacijo v ligi, ki šteje za napredovanje.

V igri obstaja tudi hitro napredovanje v višjo licenco (min. 4 uradne dirke v ligi ki se šteje za napredovanje in safety rating višji od 4.0)

 

Link to post

Hvala za pojasnila. Mislim,da imam za ta že skoraj profi zadevo premalo časa :S Imajo pa potem takem na zelo profesionalni ravni vse skupaj zastavljeno. Če bi oz če bom bi fural mazdo,ker mi je dobra. Morda pa probam ono poizkusno varianto in še plačam tistih par € za tri mesece. 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...