Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

Eh, saj veš kaj sem mislil, daj. Da ni privatna liga, sicer pa IR ni nikoli "public".

Nivo je res dober v ta višjih serijah. V ta nižjih, ni glih crasherjev, je dokaj clean, te pa vseke tolko kdo nasadi tudi tam. Ta teden pride "šlajfa". Bomo videli. Cena me zanima. Upam, da ne bo 3x "navadne" steze. Zanima me tudi elevacije in camberji v priemrjavi z AC. Bom poročal.

Link to post
  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

5 hours ago, zamex23 said:

No sicer tole ni posnetek iz public dirke če smo že pri tem. 

Tudi public dirke maš take. Ponavadi v soboto in nedeljo zvečer, ko vsi najboljši vozjo. Je kar noro :)

Nordschleife krog možakarja, ki vozi Ring Taxi

 

Link to post

že 3h updatajo iracing, big track :P 

Drugače je vedno 50% dol za nove naročnike, celo leto.

Če se ima kdo namen včlanit, naj priporoči koga od nas ki vozimo iracing, da dobimo refferal kredit :) 

Link to post

Nisem siguren, če lahko v "week 13" rešiš dejstvo, da si imel ob koncu SR pod 2.0. V "week 13" lahko zgolj pridobiš boljšo licenco ne pa ubraniš sedanje. Malo dvoumno piše. Nisem bil siguren in sem raje vozil.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...