Skoči na vsebino

Sezona 1 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma pozabite že na te avtke. Če se že organizira prvenstvo, naj to bo Prvenstvo. To pomeni spodobni dirkalniki. Sem že pred časom rekel, da se bo folk naveličal teh nezanimivih avtekov, no vsaj jaz sem

Ne vem, dirkanje je dirkanje in tudi ce si krog zaostal... jaz se nikjer v življenju nisem videl pravila da zaostankar ne sme dirkat z voznikom pred seboj če je hitrejši... Po tej logiki v Le Mansu 24

Če ti ne predstavljajo nobenega izziva, kako to, da nisi zmagal nobene dirke? . Sicer pa bolj kot je osnovno, bolj smo si dirkači blizu in bolj zanimivo je vozit. Meni je lepo, če dirkam z avtom, ki g

Škoda... brez veze sem popušil...

Ja, 5 min je res kratka... prej sem se še zafrkaval s shranjevanjem replaya, pol pa še iščeš session, ker jih tam vidim cel kup... pa sem zamudil. Grda fora.

Link to post

Ja, sam trije so pršli gor. Sem hotu pa še enkrat nardit pa ne morem iz previous round naložit voznikov. Bi mogu vsazga posebi po cust IDju vnašat notr...

R2 odpade zaradi slabega vremena :)

Link to post

No, blo je fajn. Kaj je blo pri Mitju?

Sicer pa Race je čist neki druzga. Sem delal 1s počasnej čase ko v kvalifikacijah. Gume sem čist pregrel :D

Gašper si dobr tišov!

Link to post

Nič, luštno je blo... iz 14 mesta do 6 ... sam pol pa gume niso več držale nič in sem zadnje par krogov bolj slide-al kot pa kaj drugega... :D

Ja tisto na konc sm te jst u jajca grizu z -1L :P Tolk mal da je dogajalo...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...