Skoči na vsebino

Sezona 1 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma pozabite že na te avtke. Če se že organizira prvenstvo, naj to bo Prvenstvo. To pomeni spodobni dirkalniki. Sem že pred časom rekel, da se bo folk naveličal teh nezanimivih avtekov, no vsaj jaz sem

Ne vem, dirkanje je dirkanje in tudi ce si krog zaostal... jaz se nikjer v življenju nisem videl pravila da zaostankar ne sme dirkat z voznikom pred seboj če je hitrejši... Po tej logiki v Le Mansu 24

Če ti ne predstavljajo nobenega izziva, kako to, da nisi zmagal nobene dirke? . Sicer pa bolj kot je osnovno, bolj smo si dirkači blizu in bolj zanimivo je vozit. Meni je lepo, če dirkam z avtom, ki g

Odpelal enih 10-15 krogov in je ratal 1.06.0xx. Ne vem zakaj mi je na Limerocku take probleme delala. Tuki se mi pele zelo enostavno. Grem še tja mal sprobat.

EDIT: Tudi na Limerock se mi čist drugač pele. Ne vem zakaj je bila takrat tako oversteery

Link to post

A si mogoče volan na novo kalibriral ? Mene zadnje čase nekaj zeza tako, da so pedali full občutljivi, čeprav v tistih progress barih čist normalno kaže... potem še 1x nastavim in je kot šus.. Sem najprej mislil da me iR zajebava sam nisem našel nič na forumih , tako da sumim, da moj G25 umira na obroke :D

Link to post

Zgleda morm tut jaz na novo skalibrirat volan. Bremze se sam dotaknem, pa mi tok volan strese, da sploh ne obvladam avta na zaviranju. Pa sem v nastavitvah zmanjšal že na 0.75.

Link to post

Tisto je samo linearnost. Nima veze s tem kok bremza. Če mislimo isto stvar.

Ale, meni se po rebootu to vedno zgodi - ko grem prvič v iRacing in se samo dotaknem bremze, mi takoj do konca bremza. Nato moram samo pohodit do konca hoda pedala in se samodejno pravilno skalibrira.

Link to post

Aha.... Matjaž čist isto je tudi pri meni. Nisem pa nikol probal do konca stisnit, vedno sem sel se 1x kalibrirat pa je bilo ok.. Probam danes ker imam tega klikanja po reboot-u ze poln k.... :P

@Ale ja tisto je linearnost in če je preveč občutljiv pedal moraš glih kontra naredit.. ne povečat ampak pomanjšat.. jaz mam tam okol 1.60 .1.80... odvisno od avta.

Link to post

Aha...to pa nisem probal...hvala.

Čeprav, preden je bil update sem z default nastavitve zmanjšal na cca. 1.35 in je tresenje volana ob zaviranju izginilo. Bom probal...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...