Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Na novo sem dal windows in jaz majstore pozabil shranit reportažo. Zdaj prisiliti sem se uspel, da sem še enkrat vse spisal, rabim pa še pet slik prve dirke (drugo je poslal baty)! Da bodo usklajene mi interesanti pošljite zs, da vam povem kere driverje rabim gor na slikah.

edit: tudi preostale slike poslal baty

Uredil - Adri
Link to post
  • 1 month later...

Lep pozdrav vsem!

Ker si v bližnji prihodnosti nameravam kupiti Race ON in se vam pridružiti v Formuli Masters (je to sploh možno glede na to da ste s prvenstvom že začeli?) me zanima kakšni so vaši najboljši časi v Imoli?

Če seveda niso skrivnost :D in da vidim koliko dela me še čaka :wink:

P.S.: Ali se da Fekonjin rFactor F1 Setup v povezavi z MoTeCom vodič primerno uporabiti tudi pri Formuli Masters?

Že vnaprej hvala za odgovore!

Uredil - Stack
Link to post

Prijave mislim da so še možne. Kaj in kam poslati prijavo ti piše na prvi strani teme. Za čase v Imoli še nevem( o ), ker je bilo sedaj prvenstvo na premoru in se na tej stezi verjetno še ni nič treniralo. Tisti vodič pride prav za vsako nastavljanje formul (tudi formula masters) je pa baziran za F1. Sicer pa drugi teden se bo zagotovo kar veliko vozilo na serverju tako, da ti bo zagotovo lahko kdo podal svoj setup, če boš za le tega zaprosil.

p.s. za izbiro ekipe ti svetujem, da se pridružiš eni ekipi, ki ima trenutno samo enega dirkača.

seznam ekip & dirkačev je pa tukaj

Za več info me dodaj na msn...

Link to post

Server dela normalno, nevem kje imaš problem.

Drugič vsaj dopiši (da bomo sploh vedeli zakaj se gre):

- ga ne vidiš

- se ne moreš povezati

- je napačno geslo

- lag-a

- na njem vozijo vesoljci

Link to post

Jaz sem mal čez 17. uro hotel mal potrenirat in mi serverja ni našlo enih 15 - 20 min. Pol sem šel pa na en drug server eno dirko odpeljat, za tem sem pa šele tukaj vprašal kaj se dogaja. Nisem imel nič slabega v mislih, tako, da ni treba zdej tuki tople vode odkrivat. Kasneje sem jaz brez težav vozil na serverju. [ok]

Link to post

Danes bo na sporedu tretja dirka za prvenstvo Formule Masters. Dirkači se tokrat selijo v italijo, saj bo danes na sporedu dirka v Imoli. Steza je izrazita stop&go, čeprav so jo v zadnjih letih nekoliko spremenili, tako da je tudi ta steza postala nekoliko bolj odprta kot je bila. Dirkače čakajo 2 dirki, dolgi po 11 krogov. Na stezi je kar nekaj hitrih ovinkov, prav tako pa je tudi nekaj lepih mest za prehitevanje, najlepše pa je zagotovo pri zaviranju v 1. ovinek po dolgi štartno ciljni ravnini.

mastersscreen3.jpg

Zaenkrat najbolje kaže Vedranu, ki si je v valenciji privozil skoraj poln izkupiček, vendar je sezona še dolga tako da imajo ostali že danes priložnost, da se vedranu čimbolj približajo v skupnem točkovanju. Vremenoslovci za danes napovedujejo oblačno vreme, z veliko možnostjo padavin, kar bi lahko še dodatno začinilo že tako zanimivo tekmovanje.

ITA.gifImola

Trening: 20:00

Kvalifikacije: 21:00

Dirka 1: 21:12 (11 krogov)

Dirka 2: 21:35 (11 krogov)

DJKQjfqA.jpg

sponzor.jpg

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...